Sada bambusových sítek (3 ks)

Více informací

Produkt v naší nabídce Sada bambusových sítek (3 ks) má objednací číslo 33698.

Produkt Sada bambusových sítek (3 ks) je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Sada bambusových sítek (3 ks) je stanovena ma 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Sada bambusových sítek (3 ks)

Bambusové sítko je vhodné na louhování sypaných čajů a následné slévání. Díky dvěma držadlům se pohodlně opře o šálek nebo konvičku, aniž by sklouzávalo. Bambusové sítko je vhodnější než sítko kovové nebo plastové.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O bambusu

Největší druhy bambusů dorůstají až do výšky 40 metrů. Za 24 hodin bambus vyroste až o 100 cm. Bambus lze využít na výrobu nábytku, nástrojů, nádobí, papíru i oděvů. Mladé výhonky bambusu se využívají také jako potravina.

Využití

Bambusové sítko na louhování a slévání čaje se v dnešní době používá stále častěji, protože kovová sítka mohou zanechat v čaji nepříjemnou kovovou pachuť. Každé sítko ze sady tří kusů má dvě praktická držadla, která pohodlně opřete o šálek s čajem nebo o konvičku.

Upozornění

Bambusové sítko na sypaný čaj se nedoporučuje mýt v myčce. Před prvním použitím sítko vyvařte ve vodě. Pouhé opláchnutí vodou nestačí, protože chuť každého čaje je velmi specifická a bambusové sítko by mohlo při prvním použití do čaje vnést své bambusové tóny. Po použití sítko následně opláchněte vodou a nechte dobře vyschnout.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte sadu tří bambusových sítek (3 různé velikosti) na sypaný čaj, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Bambus.
  • Použití: Na louhování a slévání sypaného čaje.
  • Země původu: Čína.

Recenze od majitelů

  • 100%
    100%
    Hodnocení majitele výrobku Gabriela Daňková

Akční produkt Sada bambusových sítek (3 ks) obdržel od majitelů počet hvězdiček 5 z 5. Hodnotících zákazníků bylo celkem 1 a napsaných recenzí bylo celkem 0.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný