Otafuku Okonomi omáčka, 500 g

Více informací

Produkt v naší nabídce Otafuku Okonomi omáčka,​ 500 g má objednací číslo 2136.

Produkt Otafuku Okonomi omáčka,​ 500 g je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Otafuku Okonomi omáčka,​ 500 g je stanovena na 170.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Otafuku Okonomi omáčka,​ 500 g
Japonský originál

Ovocno-zeleninová omáčka Okonomi je jednou z nejoblíbenějších japonských omáček. Používá se k dochucení různých pokrmů, kterým tak snadno dodáme asijský nádech.

Vaše konečná cena 170 Kč vč. DPH
Objednací číslo2136
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Recepty, ve kterých je surovina použita

Popis produktu

O Okonomi

Okonomi v překladu znamená „taková jakou máte rádi“, nebo „dle vašeho výběru“. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších japonských omáček. Je užívána hlavně při přípravě pokrmu okonomiyaki, tedy smažených placek, jejichž základními ingrediencemi je mouka, voda, vejce, zelí a právě omáčka okonomi.

Historie

Omáčka okonomi a pokrm okonomiyaki jsou nejvíce oblíbené v oblasti kolem města Ósaky a v okolí Nagoje. V Tokiu ještě okonomiyaki není zcela doma, ale počet restaurací, kde vám tento pokrm nabídnou, stále roste. V minulosti se tyto vaječné placky prodávaly v okolí chrámů při různých svátcích, ale dnes se staly vyhledávanou pochoutkou nejen v okolí svatyní. Jsou připravovány ve speciálních restauracích, které jsou někdy kombinovány s podáváním smažených nudlí jakisoba. Oba pokrmy se připravují na rozpáleném plechu a také podávání tohoto jídla se odehrává na rozehřátém plechu přímo před hostem. V minulosti bylo v Japonsku vysoce neslušné jíst při chůzi na ulici. Výjimku tvořilo pouze okolí chrámu, kde se při jednotlivých svátcích ve stáncích připravovaly místní speciality a ty lidé pojídali přímo na místě. Mezi takovéto pokrmy patřily právě placky okonomiyaki, které se v ubrousku jedli přímo z ruky. Říká se, že okonomiyaki byly původně korejským jídlem, které v Japonsku zdomácnělo až začátkem 20. století.

Využití

Omáčka okonomi je nezbytná pro přípravu placek okonomiyaki a je vhodná také k dochucení různých pokrmů.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte plastovou láhev omáčky Okonomi o obsahu 500 ml, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Plastová láhev.
  • Obsah balení: 500 g.
  • Složení: Voda, rajčata, cibule, datle, vinný ocet, cukr, sůl, koření, sójová omáčka, kukuřičný škrob, extrakt z ústřic, výtažek z kvasnic, houba Shiitake, alkohol, zvýrazňovač chuti E621, karamel, extrakt z lékořice, tamarind, guarová guma E412.
  • Obsahuje alergeny: Sója, měkkýši.
  • Země původu: Japonsko
  • Cena za 1 l: 298 Kč

Výživové hodnoty na 100g

Sacharidy - z toho cukry14,4 g
Bílkoviny1,8 g
Sůl5,1 g
Energetická hodnota553/132 kcal
Tuky0 g
Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy31,1 g
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný