Origami šestiúhelník 12 listů

Více informací

Produkt v naší nabídce Origami šestiúhelník 12 listů má objednací číslo 35276.

Produkt Origami šestiúhelník 12 listů je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Origami šestiúhelník 12 listů je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Origami šestiúhelník 12 listů

Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O origami

Origami je starobylé umění, které je staré tisíce let. Zabývají se jím lidé mladí i staří, vzkvétá a obyčejné lidi mění v umělce. Origami jako druh umění začalo být uznáváno teprve nedávno, ačkoliv historie skládání papíru se datuje již od doby, kdy byl papír vynalezen. Základní techniky této dovednosti se nemění (přehnout a složit), ale origami je uměním, které dýchá , žije, vyvíjí se. Moderní origami má za sebou dlouhou cestu. Od doby, kdy se používalo jen při obřadních rituálech nebo jako hra pro děti uplynulo mnoho tisíc let. K vývoji origami přispěla různorodost lidí, kteří papír skládali. Někteří raději skládají stále dokola jednoduchý model, jiní radi experimentují a odhalují nové techniky a formy. Zkuste i vy svojí zručnost a šikovnost, otestujte svou trpělivost a pusťte se sami do skládání. Vhodné pro děti od 6 let.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte celofánový sáček se šestiúhelníkovými barevnými papíry na skládání origami,12 papírů stejné barvy o rozměru (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm), v počtu kusů, který si objednáte. Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové). V kolonce poznámka prosím upřesněte, kterou barvu papírů chcete zaslat.

Parametry

  • Balení: Celofánový přebal.
  • Obsah balení: Papíry na skládání origami, 12 papírů (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm ).
  • Země původu: Japonsko.
  • Použití: Na skládání japonských skládaček origami.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný