Mistička na sójovou omáčku Sakura - keramická, hranatá se zvýšeným okrajem, pruhovaná (10,0 x 6,0)

Více informací

Produkt v naší nabídce Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0) má objednací číslo 33332.

Produkt Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0) je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0) je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0)
  • Velký obrázek - Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0)
  • Velký obrázek - Mistička na sójovou omáčku Sakura -​ keramická,​ hranatá se zvýšeným okrajem,​ pruhovaná (10,​0 x 6,​0)

Elegantně jednoduchá hlubší mistička obdelníkovitého tvaru, která se využívá k servírování sójové omáčky. Mistička je hlubší a stojí na drobných nožičkách. Je 10,5 cm dlouhá, 5,5 cm široká a 3 cm vysoká.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

Využití

Elegantně jednoduchá hlubší mistička obdelníkovitého tvaru, která se využívá k servírování sójové omáčky. Mistička je hlubší a stojí na drobných nožičkách. Je 10,5 cm dlouhá, 5,5 cm široká a 3 cm vysoká. Mističky jsou zdobeny ručně a tak je každý kus originálem.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte mističku na sojovou omáčku o rozměru 10,5 cm x 5,5 cm x 3 cm v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Keramika
  • Barva: Bílá s černými proužky
  • Rozměry: 10,5 cm x 5,5 cm x 3 cm
  • Použití: Na sojovou omáčku
  • Země původu: Česko
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný