Mistička na sójovou omáčku bílá s hnědým lemováním 9,​5 cm x 6,​5 cm x 2,​5 cm

Více informací

Produkt v naší nabídce Mistička na sójovou omáčku bílá s hnědým lemováním 9,​5 cm x 6,​5 cm x 2,​5 cm má objednací číslo 35852.

Produkt Mistička na sójovou omáčku bílá s hnědým lemováním 9,​5 cm x 6,​5 cm x 2,​5 cm je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odběru.

Prodejní cena výrobku Mistička na sójovou omáčku bílá s hnědým lemováním 9,​5 cm x 6,​5 cm x 2,​5 cm je stanovena ma 77.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Mistička na sójovou omáčku bílá s hnědým lemováním 9,​5 cm x 6,​5 cm x 2,​5 cm

Není mistička jako mistička. V této mističce se bude sójové omáčce opravdu líbit a bude se v ní hezky vyjímat. Mistička je vyrobena speciálně pro naší prodejnu a nekoupíte jí nikde jinde než u nás v obchodě a klidně můžete přikoupit i nějakou tu sójovku.

Vaše konečná cena 77 Kč vč. DPH
Objednací číslo35852
Ihned k odběru
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

Využití

Tuto mističku na sójovou omáčku můžete zkombinovat s dalším nádobím z naší nabídky a vytvořit si set podle své fantazie. Mističku lze mýt v myčce a je vhodná i do mikrovlnné trouby.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte bílou mističku s hnědým lemováním o rozměru 9,5 cm x 6,5 cm x 2,5 cm, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Keramika, glazura.
  • Barva: Bílá s hnědým lemováním.
  • Rozměry: 9,5 cm x 6,5 cm x 2,5 cm.
  • Použití: Na sójovou omáčku.
  • Země původu: Česká republika.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný