Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání

Více informací

Produkt v naší nabídce Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání má objednací číslo 35473.

Produkt Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání je stanovena na 279.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Kniha Věra Čáslavská  Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání

Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby. Aktualizované vydání.

Vaše konečná cena 279 Kč vč. DPH
Objednací číslo35473
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O knize Věra Čáslavská “Život na Olympu”

Kniha Pavla Kosatíka "Věra Čáslavská - Život na Olympu" je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamnějších českých žen nové doby. Věra Čáslavská: nejúspěšnější česká sportovkyně všech dob, žena, která na olympijských hrách v Tokiu a Mexiku získala jako sportovní gymnastka celkem sedm zlatých medailí. Protože odmítla odvolat svůj podpis pod manifestem "Dva tisíce slov", byla po roce 1969 vyloučena z veřejného života. Po listopadu 1989 byla poradkyní prezidenta Václava Havla a v letech 1990-1996 předsedkyní Československého, resp. Českého olympijského výboru. Po rodinné tragédii v roce 1993 se na dlouhou dobu stáhla do soukromí, na veřejnosti vystupuje až v posledních třech letech.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte knihu Věra Čáslavská “Život na Olympu”, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Vázaná vazba
  • Počet stran: 246
  • Nakladatelství: Mladá Fronta
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný