Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

Více informací

Produkt v naší nabídce Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) má objednací číslo 35624.

Produkt Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje mnoho podrobných receptů na chutná japonská nízkokalorická jídla, která můžete zařadit do svého jídelníčku a snížit tím svůj příjem kalorií.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O knize

Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje velké množství jídelníčků, které byly sestaveny japonskou odbornou poradkyní z oblasti výživy. Recepty na japonské pokrmy jsou psané podrobně a u každého z nich je uveden počet kalorií. V knize naleznete také spoustu barevných fotografií, návodů (např. jak uvařit krevety na nigiri sushi, jak připravit kalifornské závitky, jak marinovat makrelu do sushi, apod.), informací a zajímavostí z japonské kuchyně. Pokud se alespoň trochu zajímáte o zdravý životní styl, japonskou kuchyni a způsob, jak si udržet štíhlost, neměla by tato kniha u vás doma rozhodně chybět.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte vázanou knihu v měkkých deskách Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy), 128 stran, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Vázaná kniha v měkkých deskách.
  • Počet stran: 128
  • Vydala: Euromedia Group, k.s. - Ikar, v Praze, v roce 2013, přeloženo z anglického originálu.
  • Použití: Při přípravě japonských pokrmů.
  • Skladování: V kuchyni na viditelném místě, aby byla kdykoliv po ruce.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný