Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

Více informací

Produkt v naší nabídce Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí ) má objednací číslo 35220.

Produkt Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí ) je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí ) je stanovena ma 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace.Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O knize Síla zdraví

Zdraví je dnes téma velice frekventované a informací na tomto poli není nikdy nazbyt, zvláště pokud to mají být informace seriózní a srozumitelné. Se svou troškou do mlýna přicházejí nyní i autoři této knihy, v níž se jednoduchou a přístupnou formou snaží podat to, co by jinak možná zůstalo ukryto v lékařských lexikonech. V 56 stručných kapitolách získá čtenář řadu moderních poznatků, které se opírají o důležité výzkumy a statistiky. Kniha však poskytuje i program pro vystavění základních pilířů vyváženého života. Čtenáři se tak otevírá příležitost vykročit na cestu nových možností, jež skrývá jednoduchý a nenáročný životní styl. Vyjděte tedy spolu s touto knihou vstříc potřebám těla i duše a naplňte tak své dny zdravím a pohodou. Tato kniha se snaží vyplnit tuto mezeru. V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace. Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu - budete se cítit lépe, budete lépe vypadat a získáte řadu informací o základech výživy či příčinách a způsobu léčení nejčastěji se vyskytujících se nemocí. Svůj život si postupně můžete zorganizovat tak, že v něm bude více zdraví a pohody.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte knihu Síla zdraví, v počtu kusů, které si objednáte.

Upozornění

Tato kniha se neprodává nikde v knihkupectví.

Parametry

  • Balení: Vázaná kniha v trvdých deskách
  • Počet stran: 349 stran
  • Vydalo: Nakladatelství Advent-Orion s.r.o.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný