Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii)

Více informací

Produkt v naší nabídce Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii) má objednací číslo 36104.

Produkt Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii) je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii) je stanovena na 199.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii)

Knihu Japonky nestárnou ani netloustnou asi všichni znáte. Nyní přinášíme zbrusu novou knihu Japonky nechodí na plastiku, kde se dozvíte mnoho receptů, zajímavé tipy a tajemství štíhlé linie.

Vaše konečná cena 199 Kč vč. DPH
Objednací číslo36104
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O knize

Chcete jednou provždy zhubnout bez obětí a odříkání? Osvojte si zeštíhlující metodu Tokio - Paříž a odhalte: Nové tajemství štíhlé linie: princip kalorické hustoty potravin. Množství receptů s použitím agar-agaru a konjaku. Zajímavé tipy na nákupy, cvičení, kosmetické rady, postupy pro zdraví a proti stárnutí…Zeštíhlující metoda Tokio - Paříž je inspirována japonským způsobem života. Přináší kompletní, zdravé a trvalé řešení problémů s nadváhou.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte vázanou knihu v měkkých deskách Japonky nechodí na plastiku, 221 stran, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Vázaná kniha v měkkých deskách.
  • Počet stran: 221
  • Vydala: Euromedia Group a.s.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný