Kibun Krabí tyčinky 18 cm, 1 kg

Více informací

Produkt v naší nabídce Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg má objednací číslo 34779.

Produkt Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg je u nás v katalogu evidován s dostupností Do 5ks.

Prodejní cena výrobku Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg je stanovena ma 220.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg
 • Velký obrázek - Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg
 • Velký obrázek - Kibun Krabí tyčinky 18 cm,​ 1 kg

NEZASÍLÁME PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU. Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

Vaše konečná cena 220 Kč vč. DPH
Objednací číslo34779

Specifikace

Popis produktu

O tyčinkách

Mražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně. Krabí tyčinky, neboli surimi tyčinky, jsou v podstatě mletým masem. Jedná se o rozemleté rybí maso, zpracované do tyčinek.

Historie

Výroba surimi vznikla už před několika stoletími v oblasti východní Asie. V roce 1960 byla vyvinuta průmyslová technologie výroby v Japonsku, která podpořila růst surimi tyčinek v průmyslu. USA a Japonsko jsou hlavními výrobci surimi tyčinek, ale počet jiných výrobců se zvyšuje, například Čína, Litva, Vietnam či Chile.

Výroba

Libové maso ryb se oddělí, a pro odstranění nežádoucích pachů se řádně propláchne. Do takto odděleného masa se přidají suroviny jako škrob, bílek, sůl, olej a koření. Vše se pomele a směs se vytvaruje do tyčinek. K výrobě se využívají různé druhy ryb, například treska, tilapia, mečoun obecný a podobně. Krabí tyčinky jsou levným zdrojem bílkovin.

Zajímavost

Surimi tyčinky se nevyrábějí pouze z ryb, ale také z vepřového a hovězího masa ve formě kuliček. Nejvíce jsou používané v Číně. Tyto kuličky se vyrábí podobně jako rybí, kdy se do masa přidá mouka a voda, oproti rybím jsou hustší a pevnější. Tyto kuličky se vaří v horké vodě a takový to pokrm se nazývá "Pho" . Dají se dusit i smažit.

Využití

Krabí tyčinky se hojně využívají při výrobě sushi, konkrétně na nigiri sushi - ryba se položí na bochánek rýže a uprostřed se zaváže mořskou řasou nori - nebo do maki sushi. Výbornou kombinací jsou krabí tyčinky, avokádo a japonská majonéza QP. Dalším využitím krabích tyčinek jsou pomazánky, různé saláty i těstovinové, jako přísada do kuskusu, nebo k ozvláštnění rizota.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte mražené krabí tyčinky v sáčku o obsahu 1 kg, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

 • Balení: Mražený sáček
 • Obsah balení: 1 kg
 • Země původu: Thajsko
 • Složení: Surimi : ryba cejn 31 % (voda, rybí protein, emulgátor E450, E451), voda, modifikovaný tapiokový škrob, cukr, sůl, pšeničný škrob, sójový protein, nízký obsah tuku, vaječný bílek, krabí aroma, vejce, sladké aroma, barvivo E120, E160c.
 • Obsahuje alergeny: Sója, lepek, ryby, vejce.
 • Použití: K přípravě sushi, pomazánek a salátů.
 • Mražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně.
 • Cena za 1 kg: 199 Kč

Výživové hodnoty na 100g

Sůl1,5 g
Energetická hodnota464/111 kcal
Tuky1,4 g
Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny0,7 g
Sacharidy18 g
Sacharidy - z toho cukry6,6 g
Bílkoviny6,6 g
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný