Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks

Více informací

Produkt v naší nabídce Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks má objednací číslo 36040.

Produkt Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odběru.

Prodejní cena výrobku Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks je stanovena ma 165.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Japonské papíry na skládání origami 15 x 15 cm,​ 14 ks

Balení papírů na skládání origami obsahuje 14 ks s různě barevnými papíry s motivem květů o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

Vaše konečná cena 165 Kč vč. DPH
Objednací číslo36040
Ihned k odběru
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O origami

Origami je starobylé umění, které je staré tisíce let. Zabývají se jím lidé mladí i staří, vzkvétá a obyčejné lidi mění v umělce. Origami jako druh umění začalo být uznáváno teprve nedávno, ačkoliv historie skládání papíru se datuje již od doby, kdy byl papír vynalezen. Základní techniky této dovednosti se nemění (přehnout a složit), ale origami je uměním, které dýchá , žije, vyvíjí se. Moderní origami má za sebou dlouhou cestu. Od doby, kdy se používalo jen při obřadních rituálech nebo jako hra pro děti uplynulo mnoho tisíc let. K vývoji origami přispěla různorodost lidí, kteří papír skládali. Někteří raději skládají stále dokola jednoduchý model, jiní radi experimentují a odhalují nové techniky a formy. Zkuste i vy svojí zručnost a šikovnost, otestujte svou trpělivost a pusťte se sami do skládání. Vhodné pro děti od 6 let.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte celofánový sáček s různě barevnými papíry s motivem květů na skládání origami, 14 papírů o rozměru (15 cm x 15 cm), v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Celofánový přebal.
  • Obsah balení: Papíry na skládání origami, 14 papírů (15 cm x 15 cm).
  • Země původu: Čína
  • Použití: Na skládání japonských skládaček origami.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný