Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý, 70 g

Více informací

Produkt v naší nabídce Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g má objednací číslo 35683.

Produkt Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g

Čaj Pu Show je vyrovnanou kombinací zeleného čaje Show mee a černého čaje Pu erh. Zalévá se vodou o teplotě 90 °C a má velmi nezvyklou chuť.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O čaji Pu Show

Slavná kantonská specialita velmi nezvyklé chuti. Pu erh je kvalitní černý čaj se zemitou chutí. Tento čaj se někdy také označuje za zabíječe tuků. Pít jej ale mohou i lidé štíhlí, neboť odbourává jen přebytečný tuk. Lze jej pít i pozdě večer, protože obsahuje 23x méně taninu než běžný čaj. Show me představuje základní třídu bílého čaje s poetickým názvem “Obočí dlouhého věku” z oblasti Fu-ťien. Pupeny se sbírají na začátku vegetačního období a suší se odpařováním vody. Aby se zamezilo vzniku chlorofylu, jsou rostlinky během růstu stíněny před přímým sluncem. Během zprácování není použit žádný mechanický proces, a tak si čaj uchovává svou jemnost a jedinečnou chuť. Zpracovaný list bývá obvykle tmavší, nesvinovaný, tipsy jsou středně velké, spíše tenčí. Bílé čaje jsou obecně považovány za specialitu a čajovou pochoutku. Obsahuje velké množství katechinu.

Zdravotní hledisko

Show me: Čaj není zpracován mechanickými metodami ani neprochází oxidačním procesem, proto obsahuje vysoký obsah antioxidantů. Má všechny účinky typické pro zelené čaje: účinek antistresový, protizánětlivý, dále blahodárně působí na centrální nervovou soustavu, na soustředění, zkvalitňuje spánek, pomáhá při redukci váhy (zvyšuje termogenezi a oxidaci tuků) a chrání před zubním kazem pro vysoký obsah fluoru. Neobsahuje vysoký podíl theinů, jako třeba čaj černý. Pu erh: Pravidelné pití tohoto čaje upravuje metabolismus. Tento čaj je známý svými zdravotními účinky: odbourává přebytečné tuky, snížuje cholesterol a omezuje jeho ukládání ve stěnách cév, zvýšuje imunitu, detoxikuje organismus, působí protizánělivě, má omlazující a protirakovinný účinek. Také pomáhá při odbourávání alkoholu.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte čaj Pu Show v papírovém sáčku 70g, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Papírový sáček.
  • Složení: Zelený čaj pravý Show mee, černý čaj pravý.
  • Neobsahuje alergeny dle směrnice 1169/11 EU.
  • Použití: Zalijte vodou o teplotě 90°C a louhujte 4 minuty.
  • Obsah balení: 70 g.
  • Cena za 1 kg: 1 257 Kč.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný