Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks

Více informací

Produkt v naší nabídce Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks má objednací číslo 35453.

Produkt Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks

Detoxikační náplasti Ramissio představují bezbolestný a pohodlný způsob, jak zbavit své tělo škodlivých a nežádoucích látek. Balení obsahuje 14 kusů těchto náplastí a nejvhodnějším místem, kam náplasti umístit je chodidlo.

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

O detoxikačních náplastech

Již před mnoha staletími lidé z východní Asie objevovali užitečné vlastnosti tzv. dřevěného octu, který je obsažen v detoxikačních náplastech a dále také zkoumali reflexní body na chodidle. Na základě těchto dávných poznatků, vědci v dnešní době vyvinuli právě detoxikační náplasti, které na principu osmózy dokáží skrze pokožku podpořit cirkulaci krve a absorbovat nevhodné látky z lidského těla.

Použití

Detoxikační náplasti Ramissio snižují hladinu toxinů a těžkých kovů v lymfatickém a krevním systému, regulují krevní oběh a podporují správnou srdeční činnost, posilují imunitní systém, potlačují stres a zlepšují kvalitu spánku. Detoxikační náplasti je nejlepší používat, pokud jsme v klidu. Nejvhodnější je proto nalepit náplast na chodidlo těsně před spaním a nechat působit během spánku. Chodidlo je totiž nejlepším místem pro detoxikaci těla. V orientální medicíně byly dokonce nohy považovány za druhé srdce. Ve specifických případech je možné nalepit náplast i přímo na problematické místo - záda, kolenní kloub, krk, atd. Po odlepení náplasti místo působení dobře omyjte a buďte připraveni na to, že náplast může být tmavá až černá a také zapáchající, což je důsledek absorbce vašich tělesných tekutin, které nyní obsahují i vyloučené toxiny.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte papírovou krabičku se 14 kusy detoxikačních náplastí, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Papírová krabička.
  • Obsah balení: 14 kusů.
  • Použití: Na detoxikaci těla od škodlivých a nežádoucích látek.
  • Země původu: Čína.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný