Daruma Krabí tyčinky 18 cm, 500 g

Více informací

Produkt v naší nabídce Daruma Krabí tyčinky 18 cm,​ 500 g má objednací číslo 36315.

Produkt Daruma Krabí tyčinky 18 cm,​ 500 g je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Daruma Krabí tyčinky 18 cm,​ 500 g je stanovena na 125.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Daruma Krabí tyčinky 18 cm,​ 500 g

NEZASÍLÁME PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU. Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů

Vaše konečná cena 125 Kč vč. DPH
Objednací číslo36315
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O tyčinkách

Mražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně. Krabí tyčinky, neboli surimi tyčinky, jsou v podstatě mletým masem. Jedná se o rozemleté rybí maso, zpracované do tyčinek.

Historie

Výroba surimi vznikla už před několika stoletími v oblasti východní Asie. V roce 1960 byla vyvinuta průmyslová technologie výroby v Japonsku, která podpořila růst surimi tyčinek v průmyslu. USA a Japonsko jsou hlavními výrobci surimi tyčinek, ale počet jiných výrobců se zvyšuje, například Čína, Litva, Vietnam či Chile.

Výroba

Libové maso ryb se oddělí, a pro odstranění nežádoucích pachů se řádně propláchne. Do takto odděleného masa se přidají suroviny jako škrob, bílek, sůl, olej a koření. Vše se pomele a směs se vytvaruje do tyčinek. K výrobě se využívají různé druhy ryb, například treska, tilapia, mečoun obecný a podobně. Krabí tyčinky jsou levným zdrojem bílkovin.

Zajímavost

Surimi tyčinky se nevyrábějí pouze z ryb, ale také z vepřového a hovězího masa ve formě kuliček. Nejvíce jsou používané v Číně. Tyto kuličky se vyrábí podobně jako rybí, kdy se do masa přidá mouka a voda, oproti rybím jsou hustší a pevnější. Tyto kuličky se vaří v horké vodě a takový to pokrm se nazývá "Pho" . Dají se dusit i smažit.

Využití

Krabí tyčinky se hojně využívají při výrobě sushi, konkrétně na nigiri sushi - ryba se položí na bochánek rýže a uprostřed se zaváže mořskou řasou nori - nebo do maki sushi. Výbornou kombinací jsou krabí tyčinky, avokádo a japonská majonéza QP. Dalším využitím krabích tyčinek jsou pomazánky, různé saláty i těstovinové, jako přísada do kuskusu, nebo k ozvláštnění rizota.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte mražené krabí tyčinky v sáčku o obsahu 500 g, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Mražený sáček
  • Obsah balení: 500 g
  • Země původu: Čína
  • Složení: Surimi 50 % (treska pestrá), voda, cukr, zvlhčující látka: E420, stabilizátor: E450, E452, voda, pšeničná mouka, cukr, modifikovaný tapiokový škrob, sůl, vajíčkový prášek, sójový protein, sójový olej, krabí příchuť (obsahuje korýše), krabí extrakt (obsahuje korýše), rýžové víno, krabí koření (obsahuje korýše, zvýrazňovač chuti: E621), barviva: E120, E170, E160 c.
  • Obsahuje alergeny: Sója, lepek, ryby, vejce.
  • Použití: K přípravě sushi, pomazánek a salátů.
  • Mražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně.
  • Cena za 1 kg: 250 Kč

Výživové hodnoty na 100g

Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy17,6 g
Sacharidy - z toho cukry2,8 g
Bílkoviny8 g
Sůl1,9 g
Energetická hodnota472/113 kcal
Tuky0,8 g
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný