ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou

Více informací

Produkt v naší nabídce ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou má objednací číslo 34042.

Produkt ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou je stanovena na 90.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou

Puerh Bourbon je ochucený vanilkou, která jej velmi vhodně dopňuje a přidává čaji na kvalitě. Pu-erh je známý svými zdravotními účinky: odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání ve stěnách cév

Vaše konečná cena 90 Kč vč. DPH
Objednací číslo34042
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

Pu-erh kvalitní černý čaj se zemitou chutí. Tento čaj se někdy nazývá zabíječ tuků. Pít jej ale mohou i lidé štíhlí, neboť odbourává jen přebytečný tuk. Pravidelné pití tohoto čaje reguluje metabolismus. Puerh Bourbon je ochucený vanilkou, která jej velmi vhodně dopňuje a přidává čaji na kvalitě. Pu-erh je známý svými zdravotními účinky: odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání ve stěnách cév, zvýšení imunity, detoxikace organismu, protizánětlivé působení, omlazující účinek a protirakovinný účinek také pomáhá při odbourávání alkoholu. Čaj obsahuje spoustu minerálů (vápník, hořčík, železo a zinek), stopových prvků (zejména lapač volných radikálů selen, zinek a mangan), vitamínů (E) a též bílkoviny. Lze jej pít i pozdě večer, neboť obsahuje 23x méně taninu než běžný čaj. Pu-erh je jemný čaj, který je vhodný pro mladé i staré, pro zdravé i churavé.

  • složení: puehr čínský čaj,kousky vanilky, přírodní aroma
  • hmotnost: 70 g
  • příprava: čaj zalijte vroucí vodou a louhujte 5 minut (2 nálevy)
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný