ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou

Více informací

Produkt v naší nabídce ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou má objednací číslo 34042.

Produkt ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou je u nás v katalogu evidován s dostupností Na dotaz.

Prodejní cena výrobku ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - ČAJ Puerh Bourbon aromatizovaný vanilkou

Puerh Bourbon je ochucený vanilkou, která jej velmi vhodně dopňuje a přidává čaji na kvalitě. Pu-erh je známý svými zdravotními účinky: odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání ve stěnách cév

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Specifikace

Popis produktu

Pu-erh kvalitní černý čaj se zemitou chutí. Tento čaj se někdy nazývá zabíječ tuků. Pít jej ale mohou i lidé štíhlí, neboť odbourává jen přebytečný tuk. Pravidelné pití tohoto čaje reguluje metabolismus. Puerh Bourbon je ochucený vanilkou, která jej velmi vhodně dopňuje a přidává čaji na kvalitě. Pu-erh je známý svými zdravotními účinky: odbourávání přebytečných tuků, snížení cholesterolu a omezuje jeho ukládání ve stěnách cév, zvýšení imunity, detoxikace organismu, protizánětlivé působení, omlazující účinek a protirakovinný účinek také pomáhá při odbourávání alkoholu. Čaj obsahuje spoustu minerálů (vápník, hořčík, železo a zinek), stopových prvků (zejména lapač volných radikálů selen, zinek a mangan), vitamínů (E) a též bílkoviny. Lze jej pít i pozdě večer, neboť obsahuje 23x méně taninu než běžný čaj. Pu-erh je jemný čaj, který je vhodný pro mladé i staré, pro zdravé i churavé.

  • složení: puehr čínský čaj,kousky vanilky, přírodní aroma
  • hmotnost: 70 g
  • příprava: čaj zalijte vroucí vodou a louhujte 5 minut (2 nálevy)
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný