Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Doprava a platba za zboží


Doprava, předání zboží

Zboží si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně, v partnerských výdejnách Zásilkovna nebo vám jej doručíme na adresu uvedenou v objednávce.

V následující tabulce uvádíme ceny za přepravu včetně dobírky a DPH.

  cena dopravy dobírka doprava zdarma
Osobní odběr - prodejna Susi.cz zdarma - -
Osobní odběr - výdejny Zásilkovna - pouze zásilka do 9 kg 69 Kč 25 Kč od 1 500 Kč
Doručení - přepravní firmou PPL - zásilky do 30 kg 99 Kč 25 Kč od 1 500 Kč
Doručení na Slovensko - výdejny Zásilkovna - zásilka do 9 kg 125 Kč 25 Kč -
Doručení na Slovensko - přepravní firmou PPL - zásilka do 10 kg 240 Kč - -
Doručení na Slovensko - přepravní firmou PPL - zásilka do 30 kg 430 Kč - -

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.

Mražené zboží z hygienických důvodů nezasíláme prostřednictvím přepravní služby. Doporučujeme jeho osobní odběr v naší prodejně v Michli.

Doprava zdarma nad 1 500 Kč se týká pouze zásilek doručovaných v rámci ČR a s omezením hmotnosti (Zásilkovna do 9 kg, PPL do 30 kg).

V případě dopravy zásilky do Slovenské republiky přepravní firmou PPL je objednávku nutné uhradit bankovním převodem prostřednictvím zálohové faktury.


Způsoby platby za zboží a poplatky za jednotlivé typy úhrad

Nabízíme vám následující možnosti platby:

  popis
V hotovosti při
osobním odběru v Susi.cz
Objednávku uhradíte v hotovosti při převzetí v naší kamenné prodejně. Za platbu v hotovosti neúčtujeme žádný poplatek.
Platební kartou při
osobním odběru na prodejně
Objednávku uhradíte platební kartou při osobním odběru. Přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Za platbu kartou na prodejně neúčtujeme žádný poplatek.
Dobírkou při převzetí zboží Za zboží zaplatíte hotově přímo přepravci při doručení objednávky. Za platbu dobírkou zaplatíte poplatek ve výši 25 Kč.
Bankovním převodem Za zboží zaplatíte předem bankovním převodem. Údaje pro zadání příkazu vám zašleme na vaši emailovou adresu. Jakmile od vás úhradu obdržíme, vyzveme vás k osobnímu odběru nebo zahájíme expedici zboží přepravcem. Za platbu předem neplatíte žádný poplatek.
Zálohovou fakturou při objednávce do SR Za zboží zaplatíte předem bankovním převodem prostřednictvím zálohové faktury, kterou vám zašleme na váš email. Zálohová faktura bude vystavena v eurech, cenu přepočítáváme aktuálním kurzem.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný