Omáčky

zobrazuji 1324 z 49     
 • Omáčka Sushi & Sashimi

  Omáčka Sushi & Sashimi
  Ihned k odeslání
  88 Kč
  Hodnocení majitelů Omáčka Sushi & Sashimi

  Výborná sladší sójová omáčka od značky Kikkoman, která se používá zejména na sushi a sashimi a kořeněná exotická jídla.

 • Yamasa Sashimi Sójová omáčka, 200 ml

  Yamasa Sashimi Sójová omáčka,​ 200 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  80 Kč

  Výborná sójová omáčka značky Yamasa, má lehkou a vyváženou chuť. Tato sójová omáčka je ideální k syrovým rybám, jako je sashimi a sushi.

 • Omáčka Sójová Sweet

  Omáčka Sójová Sweet
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Výborná sladká omáčka od značky Kikkoman. Osloví vás svou plnou chutí a bohatým aroma. Výborně se hodí na uvařenou rýži. Je čistě přírodní, neobsahuje žádné konzervační látky ani glutamáty.

 • Omáčka Wok

  Omáčka Wok
  Ihned k odeslání
  105 Kč

  Vynikající omáčka, která se používá na smažení, vaření, dušení. Pokrmy zůstanou krásně šťavnaté a křupavé.

 • Omáčka Kombu Tsuyu

  Omáčka Kombu Tsuyu
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  115 Kč

  Omáčka na nudle Yamasa kombu tsuyu se používá k dochucení japonských nudlí a výborně se hodí i ke smažené zelenině nebo k tempuře.

 • Kikkoman Teriyaki marinade & sauce, 250 ml

  Kikkoman Teriyaki marinade & sauce,​ 250 ml
  Ihned k odeslání
  93 Kč

  Menší balení Teriyaki omáčky je vhodné pro ty, kteří chtějí omáčku nejprve vyzkoušet. Při použití Teriyaki marinády není nutné používat žádná další ochucovadla, jídlo je ochuceno přírodní a zdravou cestou.

 • Omáčka Tonkatsu

  Omáčka Tonkatsu
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 170

  Originální japonská tonkatsu je velmi oblíbená omáčka, ve které si Japonci nejraději namáčejí smažený vepřový řízek. Jedná se o chutnou omáčku, kterou snadno využijete také jako zajímavý dip například k zeleninovým salátům.

 • Omáčka Yakisoba, 500 ml

  Omáčka Yakisoba,​ 500 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  170 Kč
  Hodnocení majitelů Omáčka Yakisoba,​ 500 ml

  Originální japonská kořeněná ovocno-zeleninová omáčka, která je výborná na smažené nudle se zeleninou, hovězím, vepřovým, kuřecím masem či krevetami.

 • Omáčka Okonomi, 500 ml

  Omáčka Okonomi,​ 500 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  149 Kč

  Ovocno-zeleninová omáčka Okonomi je jednou z nejoblíbenějších japonských omáček. Používá se k dochucení různých pokrmů, kterým tak snadno dodáme asijský nádech.

 • Omáčka Worčestr

  Omáčka Worčestr
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 180

  Japonské tekuté tmavé koření známé pod názvem Worčestr se používá jako marináda na maso před grilováním, na dušené maso, ryby, zvěřinu a do salátů.

 • Omáčka Kimuchi no moto

  Omáčka Kimuchi no moto
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  230 Kč

  Kimuchi no moto je pálivá ostrá omáčka, která je vhodná k dochucení všech druhů masa, nebo do salátů. Omáčka je ostrá, ale velmi lahodná a krásně voní.

 • Omáčka Sójová tmavá

  Omáčka Sójová tmavá
  Ihned k odeslání
  65 Kč
  Hodnocení majitelů Omáčka Sójová tmavá

  Vynikající sójová omáčka, která je vyrobena přírodní fermentací. Vašim pokrmům dodá tmavě karamelový vzhled a úžasnou chuť i vůni. Sójová omáčka je vhodná pro přípravu čínských jídel.

Omáčky

Ve skupině omáčky máte na výběr produkty od několika výrobců Bull-Dog, Ca Com, Exotic food... Označení Omáčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Omáčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Omáčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Omáčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Omáčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Omáčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný