Octy

zobrazuji 15 z 5   
 • Ocet Sushinoko v prášku

  Ocet Sushinoko v prášku
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  90 Kč

  Sushinoko - rýžový ocet v prášku, výborný pro dochucení rýže na sushi. Je to směs namíchaná s cukrem a solí. Jedno balení postačí na 5 - 6 šálků rýže.

 • Umeocet

  Umeocet
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  69 Kč
  Hodnocení majitelů Umeocet

  Ocet vyrobený ze švestek umeboshi je zcela přírodní a nabízí srovnatelnou kvalitu jako ocet vinný či jablečný. Jeho chuť je slano-kyselá a příjemně osvěžující. Je ideální pro přípravu salátů a do zálivek.

 • Ocet Rýžový, neochucený

  Ocet Rýžový,​ neochucený
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 89

  Originální japonský rýžový ocet ředěný vodou na 4,2 %. Je nejdůležitější ingrediencí v přípravě rýže na sushi a navíc podporuje trávení, má mnoho výživných hodnot a působí jako desinfekčřní prostředek.

 • Ocet Rýžový, ochucený

  Ocet Rýžový,​ ochucený
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 99
  Hodnocení majitelů Ocet Rýžový,​ ochucený

  Originální japonský ochucený rýžový ocet je nejdůležitější ingrediencí při přípravě rýže na sushi. Je vyráběn známou značkou Kikkoman a využijete ho také jako přísadu do zálivky na salát nebo do marinád na maso a ryby.

 • Mizkan Kome su, rýžový ocet japonský, 500 ml

  Mizkan Kome su,​ rýžový ocet japonský,​ 500 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  139 Kč

  Originální japonský rýžový ocet , který obsahuje pouze rýži a alkohol. Vhodný pro bezlepkovou dietu. Je nejdůležitější ingrediencí v přípravě rýže na sushi a navíc podporuje trávení, má mnoho výživných hodnot a působí jako desinfekčřní prostředek.

Octy

Ve skupině octy máte na výběr produkty od několika výrobců Gamanoi, Kikkoman, Mizkan... Označení Octy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Octy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Octy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Octy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Octy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Octy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný