Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Nože

zobrazuji 112 z 13   
 • Wasabi Black Kuchyňský nůž šéfkuchaře 6720C, 20 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž šéfkuchaře 6720C,​ 20 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 435 Kč

  Univerzální nůž vhodný pro každodenní práci, vhodný i pro profesionální použití. Nůž je vyroben z kvalitních materiálů, čemuž odpovídá i údržba. Nůž po použití ručně umyjte, vysušte jeho povrch a uložte na suché místo.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6721Y Yanagiba, 21 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6721Y Yanagiba,​ 21 cm
  Japonský originál
  Na dotaz
  1 290 Kč

  Středně dlouhý jednostranný plátkovací / vykošťovací tradiční japonský nůž. Vhodný ke krájení sushi rolek. Nůže doporučujeme také k profesionálnímu využití.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6716N Nakiri, 16,5 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6716N Nakiri,​ 16,​5 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 390 Kč

  Japonský nůž na zeleninu, jeho výška vám umožní nakrájenou surovinu nabrat na čepel a přenést do hrnce či pánve, vhodný pro každodenní práci, velmi oblíbený nůž, vhodný i pro profesionální použití.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6716S Santoku, 16,5 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6716S Santoku,​ 16,​5 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 350 Kč

  Univerzální nůž používaný hodně na zeleninu, jeho výška vám umožní nakrájenou surovinu nabrat na čepel a přenést do hrnce či pánve, samozřejmě se s ním krájí také maso, vhodný pro každodenní práci, velmi oblíbený nůž, vhodný i pro profesionální použití.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715U Univerzální, 15 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715U Univerzální,​ 15 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 150 Kč

  Univerzální nůž vhodný pro každodenní práci, velmi oblíbený u žen, vhodný i pro profesionální použití. Nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, čemuž odpovídá i údržba.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715Y Yanagiba, 15,5 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715Y Yanagiba,​ 15,​5 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 245 Kč

  Wasabi Black 6715Y je menší jednostranný plátkovací a vykosťovací tradiční japonský nůž, který je vhodný také na přípravu suši. Doporučujeme jej zkušenějším uživatelům či profesionálům.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6724Y Yanagiba, 24 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6724Y Yanagiba,​ 24 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 350 Kč

  Dlouhý jednostranný plátkovací/vykošťovací tradiční japonský nůž. Vhodné na SUSHI. Pro zkušenější uživatele. Pouze pro praváky!Vhodný i pro profesionální použití. Nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, čemuž odpovídá i údržba.

 • Japan Caddie Kuchyňský nůž na zeleninu, 16,5 cm

  Japan Caddie Kuchyňský nůž na zeleninu,​ 16,​5 cm
  Japonský originál
  Na dotaz
  795 Kč
  Hodnocení majitelů Japan Caddie Kuchyňský nůž na zeleninu,​ 16,​5 cm

  Oboustranný univerzální nůž na zeleninu. Jak pro praváky tak i leváky. Nůž je vyroben z nerez oceli. Nepoužívat myčku na nádobí ani chemické mycí prostředky. Vzhledem k jeho velmi jemnému ostří doporučujeme šetrné zacházení.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715D Deba, 15 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6715D Deba,​ 15 cm
  Doprava 0,-Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 650 Kč

  Jednostranný tradiční japonský nůž. Pro zkušenější uživatele, používá se na ryby apod., lze s nimi i přeseknout menší kost. Pouze pro praváky. Vhodný i pro profesionální použití. Nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, čemuž odpovídá i údržba.

 • Brousek na nože ( hrubost 400,1000 ) AP-0305

  Brousek na nože ( hrubost 400,​1000 ) AP-​0305
  Ihned k odeslání
  1 100 Kč

  Vysoce kvalitní brousek na nože.Brousek má dvě hrubosti 400 a 1000. Před použitím je potřeba brousek nechat namočený 5-10 minut.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž 6723L plátkovací, 23 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž 6723L plátkovací,​ 23 cm
  Doprava 0,-Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 520 Kč

  Středně dlouhý plátkovací/vykošťovací tradiční japonský nůž. Vhodné na SUSHI. Pro zkušenější uživatele. Vhodný i pro profesionální použití. Vhodný jak pro praváky, tak i leváky. Nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, čemuž odpovídá i údržba.

 • Wasabi Black Kuchyňský nůž šéfkuchaře 6715C, 15 cm

  Wasabi Black Kuchyňský nůž šéfkuchaře 6715C,​ 15 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 250 Kč

  Menší šefkuchařský univerzální nůž s 15 cm ostřím, vhodný pro ženy. Vhodný i pro profesionální použití.

Nože

Ve skupině nože máte na výběr produkty od několika výrobců Kai corporation, Mikosoft, Mitoku... Označení Nože akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Nože jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Nože mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Nože a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Nože a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Nože máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný