Krabice na obento

zobrazuji 13 z 3   
 • Obento box plastová krabička černá 27,5 cm x 21cm

  Obento box plastová krabička černá 27,​5 cm x 21cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  795 Kč

  Uzavíratelná plastová krabička v klasickém černo-červeném provedení nabízí 5 oddělených přihrádek, do kterých si můžete připravit váš oběd či občerstvení na párty i piknik.

 • Kakuoke Sushi box P060 plastový,11,5 cm x 16,5 cm

  Kakuoke Sushi box P060 plastový,​11,​5 cm x 16,​5 cm
  Ihned k odeslání
  8 Kč

  Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce. Do krabičky se vejde 8 ks sushi.

 • Kakuoke Sushi box oválný, plastový, 26 cm

  Kakuoke Sushi box oválný,​ plastový,​ 26 cm
  Ihned k odeslání
  27 Kč

  Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce.

Krabice na obento

Ve skupině krabice na obento máte na výběr produkty od výrobce Hana Trading. Označení Krabice na obento akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Krabice na obento jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Krabice na obento mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Krabice na obento a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Krabice na obento a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Krabice na obento máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný