Knihy - kuchařky

zobrazuji 16 z 6   
 • Japonská kuchyně Anderson Tim

  Japonská kuchyně Anderson Tim
  Novinka
  Ihned k odeslání
  499 Kč

  Japonská kuchyně v podání Tima Andersona, vítěze soutěže Masterchef. Tato kniha je sestavená jako úvod do světa japonského vaření. Japonská kuchyně je snadná, tak si pojďte něco uvařit.

 • Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem Pohlreich

  Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem Pohlreich
  Ihned k odeslání
  399 Kč

  Zdeněk Pohlereich vydává ve svém nakladatelství Sevruga první neautorskou kuchařku manželů Tuana a Lan. Tradiční i neznámé recepty doprovázené příběhem vietnamské rodiny Tuana a Lan, kteří si v Praze otevřeli první pravé vietnamské bistro.

 • Sushi jednoduše a rychle - Atsuko Ikeda

  Sushi jednoduše a rychle -​ Atsuko Ikeda
  Ihned k odeslání
  349 Kč

  Více než 60 receptů na sushi zachycuje postup přípravy jak tradičních japonských pokrmů, tak i moderních kreativních inovací…

 • Tak vaří Vietnam Phuong Lan Tranová

  Tak vaří Vietnam Phuong Lan Tranová
  Ihned k odeslání
  299 Kč

  Vietnamská kuchyně patří k nejzdravějším na světě a v našich končinách získává stále větší popularitu. Uvařte si nějaký z receptů a poznejte autentickou vietnamskou kuchyni.

 • Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii)

  Kniha Japonky nechodí na plastiku (Cesta ke kráse a štíhlé linii)
  Ihned k odeslání
  199 Kč

  Knihu Japonky nestárnou ani netloustnou asi všichni znáte. Nyní přinášíme zbrusu novou knihu Japonky nechodí na plastiku, kde se dozvíte mnoho receptů, zajímavé tipy a tajemství štíhlé linie.

 • Ikar Vietnamská kuchyně, Viet Anh Doan

  Ikar Vietnamská kuchyně,​ Viet Anh Doan
  Ihned k odeslání
  99 Kč

  Více než 60 receptů vietnamské domácí kuchyně vaří Viet Anh Doan, představitel Lia ze seriálu TV Prima Ohnivý kuře „Vietnamská kuchyně pro mě znamená hravost, čerstvost, vyváženost a harmonii, které vedou k naprosté emocionální pohodě u stolu.“

Knihy - kuchařky

Ve skupině knihy - kuchařky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Knihy - kuchařky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Knihy - kuchařky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Knihy - kuchařky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Knihy - kuchařky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Knihy - kuchařky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Knihy - kuchařky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný