Japonská drogerie

zobrazuji 13 z 3   
 • Zubní prášek Dentie japonský

  Zubní prášek Dentie japonský
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  115 Kč

  Japonský zubní prášek Dentie 50 g je čistě přírodní produkt určený k čištění zubů. Je vyroben ze sušeného baklažánu (lilku) a mořské soli.

 • Mycí houba na obličej Konjac s červeným jílem

  Mycí houba na obličej Konjac s červeným jílem
  Ihned k odeslání
  349 Kč

  Konnyaková mycí houba s červeným jílem pro suchou a zralou pleť, která zabraňuje vysoušení pleti a odstraňuje vrásky. Balení obsahuje praktický háček s obrázkem mořské panny, na který mycí houbu po použití zavěsíte.

 • Mycí houba na obličej Konjac pro všechny typy pleti

  Mycí houba na obličej Konjac pro všechny typy pleti
  Ihned k odeslání
  349 Kč

  Konnyaková mycí houba přírodní, která je vhodná na všechny typy pleti a to i pro citlivou pleť. Pleť je po použití sjednocená a čistá. Balení obsahuje praktický háček s obrázkem jednorožce, na který mycí houbu po použití zavěsíte.

Japonská drogerie

Ve skupině japonská drogerie máte na výběr produkty od několika výrobců Mikosoft, Mitoku. Označení Japonská drogerie akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Japonská drogerie jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Japonská drogerie mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Japonská drogerie a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Japonská drogerie a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Japonská drogerie máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný