Houby

zobrazuji 14 z 4   
 • Houba Shiitake v dóze

  Houba Shiitake v dóze
  Ihned k odeslání
  65 Kč

  Plátky sušené shiitake, která je pro svou lahodnou chuť a silné aroma nazývána "perlou mezi houbami". Shiitake je oblíbená nejen díky své originální chuti, ale také pro obsah látek majících příznivý vliv na lidský organismus.

 • Houba Jidášovo ucho

  Houba Jidášovo ucho
  Ihned k odeslání
  69 Kč

  Ucho Jidášovo je černá houba, která je v asijské kuchyni nepostradatelnou ingrediencí. Je ceněná zejména pro svou křupavost a pevnou konzistenci. Využívá se mimo jiné také pro vytvoření tmavých kontrastů ve světlých nebo barevných pokrmech.

 • Houba Shiitake

  Houba Shiitake
  Ihned k odeslání
  od 69
  Hodnocení majitelů Houba Shiitake

  Shiitake, houba, která je v Číně označována za "elixír života", je hojně využívána nejen jako potravina, ale také jako lék. Pokrmům dodává charakteristickou asijskou chuť, vegetariáni ji rádi využívají jako náhražku masa.

 • Houba Rosolovka stříbrná

  Houba Rosolovka stříbrná
  Ihned k odeslání
  190 Kč
  Hodnocení majitelů Houba Rosolovka stříbrná

  Rosolovka stříbrná nazývaná také jako hřib stříbrný je houba rostoucí v Asii. Je využívána při přípravě asijských pokrmů, salátů, a podobně. Je důležité ji před použitím minimálně na dvě hodiny namočit buď do vody nebo do mléka.

Houby

Ve skupině houby máte na výběr produkty od několika výrobců F.W. Tandoori, Govafood, Holoubek a pravnuci... Označení Houby akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Houby jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Houby mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Houby a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Houby a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Houby máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný