Dochucovadla

zobrazuji 1324 z 29     
 • Sypání na rýži Noritamago

  Sypání na rýži Noritamago
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  145 Kč

  Nori je japonský výraz pro řasu a tamago pro vejce a právě tyto dvě suroviny jsou pro sypání charakteristické. Sypáním na rýži si však můžete ochutit nejen rýži, ale např. také nudle, omeletu a nebo je možné toto sypání použít i na sushi.

 • Sypání na rýži Kuidoraku

  Sypání na rýži Kuidoraku
  Japonský originál
  Na dotaz
  145 Kč

  Sypání na rýži, které zachycuje to nejlepší z japonské kuchyně. Ochutíte si jím rýži, omeletky, nudle, dokonce i sushi. Sypání obsahuje sušené strouhané ryby.

 • Sypání na rýži Tarako

  Sypání na rýži Tarako
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  145 Kč

  Tímto japonským sypáním na rýži si ochutíte nejen rýži, ale lze ho použít i na posypání nudlí, omelety a také je možné zmíněné sypání využít při výrobě kalifornských maki sushi místo sezamu.

 • Sypání na rýži Ochazuke nori

  Sypání na rýži Ochazuke nori
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Jak si vylepšit rýži? Zkuste sypání furikake mix mořské plody. Na uvařenou rýži nasypte jeden sáček tohoto sypání a rovnou konzumujte. Sypání lze použít nejen na rýži, ale i na nudle, omeletu a také na kalifornské maki suši místo sezamu.

 • Kari pasta zelená

  Kari pasta zelená
  Ihned k odběru
  od 28

  Zelená kari pasta je přísada používaná v orientální kuchyni. Důležité je pastu na začátku přípravy několik minut smažit na oleji, než se uvolní vůně. Teprve poté přidejte maso, rýži či jiné přísady.

 • Kari pasta žlutá

  Kari pasta žlutá
  Ihned k odběru
  82 Kč

  Žlutá kari pasta je používaná při přípravě thajských masových pokrmů a pikantních polévek. Plastový kelímek, ve kterém se tato kari pasta prodává, je možno znovu zavřít a uskladnit.

 • Kari pasta červená

  Kari pasta červená
  Ihned k odběru
  od 28

  Kari pasta červená je využívána při přípravě pikantních thajských jídel. Pokud teprve s thajskou kuchyní začínáte, doporučujeme právě toto menší balení na vyzkoušení.

 • Tom yum polévková pasta 227 g

  Tom yum polévková pasta 227 g
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Tom Yum je instantní thajská pasta, která vás svou chutí očaruje. Nejen, že polévka z této pasty je vynikající, ale také má pozitivní účinky na náš organismus. Zlepšuje vitalitu a krev.

 • Glutaman sodný

  Glutaman sodný
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Glutaman sodný znamená v doslovném překladu "původ chuti". Je to bílkovinový výtažek, který nemá sám o sobě chuť, má však tu vlastnost, že každou chuť pokrmu zvýrazňuje.

 • Mořská sůl jemná

  Mořská sůl jemná
  Ihned k odběru
  35 Kč

  Vynikající španělská mořská sůl z Atlantiku, která obsahuje pouze přírodní jód. Je vhodná do všech pokrmů, kde je zapotřebí soli.

 • Mořská sůl hrubá

  Mořská sůl hrubá
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Přírodní produkt z čisté mořské vody, vzniklý pouze přirozeným odpařováním, bez jakýchkoliv umělých příměsí. Obsahuje širokou škálu přírodních minerálů a čistě přírodní jód, má méně sodíku než běžná sůl.

 • Sůl himalájská růžová jemná

  Sůl himalájská růžová jemná
  Ihned k odběru
  70 Kč

  Růžová himalájská sůl je obecně považována za jednu z nejkvalitnějších a nejčistších solí vůbec. Obsahuje celou řadu prospěšných minerálů a stopových prvků.

Dochucovadla

Ve skupině dochucovadla máte na výběr produkty od několika výrobců Ajinomoto, Aroy-D, Biodinami... Označení Dochucovadla akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Dochucovadla jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Dochucovadla mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Dochucovadla a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Dochucovadla a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Dochucovadla máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný