Alkohol

zobrazuji 112 z 23   
 • Yamato Shizuku Junmai Ginjo sake 15,5 %, 720 ml

  Yamato Shizuku Junmai Ginjo sake 15,​5 %,​ 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  820 Kč

  Japonské rýžové sake Yamato Shizuku Junmai Ginjo je velice kvalitní sake s bohatou chutí . S obsahem alkoholu 15,5% . Vyrábí se tradičním zbůsobem již více než 150 let a to z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Podává se nejlépe vychlazené.

 • Shiroku Yuzushu 8,5 % alkoholu

  Shiroku Yuzushu 8,​5 % alkoholu
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  525 Kč

  Japonské osvěžující saké, které má výraznou chuť díky citrusu zvaného Yuzu. Velmi populární pití u slečen a paní. Saké podáváme hodně vychlazené s ledem.

 • Shaoxing Sake, 750 ml

  Shaoxing Sake,​ 750 ml
  Ihned k odeslání
  130 Kč
  Hodnocení majitelů Shaoxing Sake,​ 750 ml

  Rýžové víno Shaoxing pochází z Číny z provincie Zhejiang. Obsahuje 14 % alkoholu a je určeno k dochucení čínských pokrmů, kterým dodává specifickou a nezaměnitelnou chuť, né k pití.

 • Sawanotsuru Deluxe Rýžové víno, 700 ml

  Sawanotsuru Deluxe Rýžové víno,​ 700 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  349 Kč

  Vynikající originál japonské sake Sawanotsuru je čisté rýžové víno vyrobené jen z rýže a vody, bez přísad, jako je cukr či škrob. Toužíte-li po kvalitním sake, Sawanotsuru Deluxe nezklame.

 • Kozaemon Yamahai Junmai 16,5%

  Rýžové víno Kozaemon Yamahai Junmai 16,​5%
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  850 Kč

  Japonské originální sake, které má velmi příjemnou ovocno, dřevitou chuť. Jedná se o suché sake. Výborně se hodí k pokrmu sashimi, kde pijeme studené (10°C - 14°C). Pokud sake budeme pít k mastnějším jídlům, doporučuje se pít sake zahřáté.

 • Pivo Sapporo

  Pivo Sapporo
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Velmi známé japonské pivo, které svou osvěžující chutí zaujme každého. Toto pivo se výborně hodí k jakékoli příležitosti.

 • Pivo Kirin

  Pivo Kirin
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv s čistou, vyváženou a jemnou chutí. Pivo je vhodné ke všem příležitostem, zejména vám ale zachutná k japonským pokrmům.

 • Pivo Asahi

  Pivo Asahi
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv vás dostane svou výrazně hořkou chutí. Patří mezi nejprodávanější japonská piva a je velmi osvěžující.

 • Ozeki sake

  Ozeki sake
  Ihned k odeslání
  od 150

  Lehké rýžové víno s ovocným nádechem, které se může pít teplé i studené. Výtečně se hodí k japonským pokrmům, ale využijete ho také při různých oslavách či k dochucení omáček.

 • Sake Karatanba Honjyozo

  Sake Karatanba Honjyozo
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  485 Kč
  Hodnocení majitelů Sake Karatanba Honjyozo

  Vysoce kvalitní japonské sake, které vám učaruje svou jemnou, aromatickou chutí. Podává se chlazené a hodí se k jakékoli příležitosti.

 • Ozeki sake Junmai Rai, 720 ml

  Ozeki sake Junmai Rai,​ 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  499 Kč

  Bohaté a ovocné. Výborné sake, má čistou chuť, kterou si budete vychutnávat po celé hodiny. Hodí se k slaným, pálivým a grilovaným jídlům.

 • Ozeki sake Junmai Nigori, 375 ml

  Ozeki sake Junmai Nigori,​ 375 ml
  Novinka
  Ihned k odeslání
  225 Kč

  Bohatá krémová a ovocná chuť s náznaky banánů. Nigori – nefiltrované sake, má část rýžového sedimentu v láhvi, a proto je na pohled mléčně bílé. Je vhodné pro sake začátečníky.

Alkohol

Ve skupině alkohol máte na výběr produkty od několika výrobců Asahi, Grace, Hakushika... Označení Alkohol akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Alkohol jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Alkohol mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Alkohol a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Alkohol a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Alkohol máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný