Alkohol

zobrazuji 112 z 21   
 • Sake Honjozo Yamadanishiki

  Sake Honjozo Yamadanishiki
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 260

  Rýžové víno Hakushika Yamadanishiki je velmi kvalitní lehké rýžové víno s obsahem alkoholu 14,8 %. Je vyrobené tradičním způsobem z nejlepších surovin. Pije se teplé i studené, má jednoduchou a jedinečnou chuť.

 • Yamada Nishiki Tokubetsu Junmai, 720 ml

  Yamada Nishiki Tokubetsu Junmai,​ 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  900 Kč

  Japonské originální saké, které je vyrobené z kvalitní rýže a horské vody. Má velmi bohatou a čistou chuť. Označuje se za polosuché a hodí se k Tempuře, Kobe hovězí a Rizzotu.

 • Seko Shuzo Tokubetsu Junmai Ninja, 720 ml

  Seko Shuzo Tokubetsu Junmai Ninja,​ 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  1 100 Kč

  Vynikající japonské saké s bohatou chutí a roma, které se hodí k japonským pokrmům.

 • Ozeki sake

  Ozeki sake
  Ihned k odeslání
  od 150

  Lehké rýžové víno s ovocným nádechem, které se může pít teplé i studené. Výtečně se hodí k japonským pokrmům, ale využijete ho také při různých oslavách či k dochucení omáček.

 • Choya sake

  Choya sake
  Ihned k odeslání
  220 Kč
  Hodnocení majitelů Choya sake

  Rýžové víno choya sake s obsahem alkoholu 15 %. Podává se jak teplé, tak studené. Nalévá se do karaf a pije se z malých kalíšků.

 • Nomo Nomo Sake

  Nomo Nomo Sake
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  od 180

  Klasické originální japonské saké, které se pije jak studené tak teplé a využití najde i v japonské kuchyni k dochucení různých pokrmů. Menší verze sake v tetrapaku.

 • Sake Karatanba Honjyozo

  Sake Karatanba Honjyozo
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  485 Kč
  Hodnocení majitelů Sake Karatanba Honjyozo

  Vysoce kvalitní japonské sake, které vám učaruje svou jemnou, aromatickou chutí. Podává se chlazené a hodí se k jakékoli příležitosti.

 • Sake Garyubai Junmai Ginjyo Genshu

  Sake Garyubai Junmai Ginjyo Genshu
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  850 Kč

  Japonské originální sake Garyubai Junmai Ginjyo Genshu s obsahem alkoholu 16,8 %. Podává se pouze vychlazené a hodí se k jakýmkoliv příležitostem.

 • Sawanotsuru Deluxe Rýžové víno, 700 ml

  Sawanotsuru Deluxe Rýžové víno,​ 700 ml
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  349 Kč

  Vynikající originál japonské sake Sawanotsuru je čisté rýžové víno vyrobené jen z rýže a vody, bez přísad, jako je cukr či škrob. Toužíte-li po kvalitním sake, Sawanotsuru Deluxe nezklame.

 • Pivo Asahi

  Pivo Asahi
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv vás dostane svou výrazně hořkou chutí. Patří mezi nejprodávanější japonská piva a je velmi osvěžující.

 • Pivo Sapporo

  Pivo Sapporo
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Velmi známé japonské pivo, které svou osvěžující chutí zaujme každého. Toto pivo se výborně hodí k jakékoli příležitosti.

 • Pivo Kirin

  Pivo Kirin
  Ihned k odeslání
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv s čistou, vyváženou a jemnou chutí. Pivo je vhodné ke všem příležitostem, zejména vám ale zachutná k japonským pokrmům.

Alkohol

Ve skupině alkohol máte na výběr produkty od několika výrobců Asahi, Grace, Hakushika... Označení Alkohol akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Alkohol jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Alkohol mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Alkohol a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Alkohol a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Alkohol máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný