Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks

Více informací

Produkt v naší nabídce Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks má objednací číslo 35453.

Produkt Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odběru.

Prodejní cena výrobku Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks je stanovena ma 449.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Detoxikační náplastí Ramissio 14 ks

Detoxikační náplasti Ramissio představují bezbolestný a pohodlný způsob, jak zbavit své tělo škodlivých a nežádoucích látek. Balení obsahuje 14 kusů těchto náplastí a nejvhodnějším místem, kam náplasti umístit je chodidlo.

Vaše konečná cena 449 Kč vč. DPH
Objednací číslo35453
Ihned k odběru
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O detoxikačních náplastech

Již před mnoha staletími lidé z východní Asie objevovali užitečné vlastnosti tzv. dřevěného octu, který je obsažen v detoxikačních náplastech a dále také zkoumali reflexní body na chodidle. Na základě těchto dávných poznatků, vědci v dnešní době vyvinuli právě detoxikační náplasti, které na principu osmózy dokáží skrze pokožku podpořit cirkulaci krve a absorbovat nevhodné látky z lidského těla.

Použití

Detoxikační náplasti Ramissio snižují hladinu toxinů a těžkých kovů v lymfatickém a krevním systému, regulují krevní oběh a podporují správnou srdeční činnost, posilují imunitní systém, potlačují stres a zlepšují kvalitu spánku. Detoxikační náplasti je nejlepší používat, pokud jsme v klidu. Nejvhodnější je proto nalepit náplast na chodidlo těsně před spaním a nechat působit během spánku. Chodidlo je totiž nejlepším místem pro detoxikaci těla. V orientální medicíně byly dokonce nohy považovány za druhé srdce. Ve specifických případech je možné nalepit náplast i přímo na problematické místo - záda, kolenní kloub, krk, atd. Po odlepení náplasti místo působení dobře omyjte a buďte připraveni na to, že náplast může být tmavá až černá a také zapáchající, což je důsledek absorbce vašich tělesných tekutin, které nyní obsahují i vyloučené toxiny.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte papírovou krabičku se 14 kusy detoxikačních náplastí, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Papírová krabička.
  • Obsah balení: 14 kusů.
  • Použití: Na detoxikaci těla od škodlivých a nežádoucích látek.
  • Země původu: Čína.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist