Tácy

zobrazuji 1324 z 50     
 • TÁC keramický 20 x 17 cm

  TÁC keramický 20 x 17 cm
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Tác má fialkovou glazuru a jeho okraje sou olemovány modrým proužkem. Každý kousek je originálem, protože tácky jsou ručně zdobeny. Tác slouží na servírování sushi. Rozměry 20 x 17 cm.

 • TALÍŘ ve tvaru mušle 18 x 16 cm

  TALÍŘ ve tvaru mušle 18 x 16 cm
  Ihned k odběru
  210 Kč

  K servírování sushi patří a je neodmyslitelnou součástí tác na servírovíní sushi, kde si kousky sushi naaranžujete a oslníte a možná i překvapíte tak každého hosta. Tácek má tvar mušle s fialkovou glazurou a lehce vyvýšenými okraji.

 • Tác černý matný 26 x 11cm

  Tác černý matný 26 x 11cm
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Tác určený na servírování sushi černé barvy o rozměrech 26 cm x 11 cm.

 • Tác keramický Maiko

  Tác keramický Maiko
  Do 5ks
  280 Kč

  Tác vhodný na servírování sushi o rozměrech 29 cm x 16,5 cm. Tácek je bílé barvy s černým lemováním a uvnitř tácku je nápis "Maiko".

 • Tác Edako bílý s černým lemováním 23 x 23 cm

  Tác Edako bílý s černým lemováním 23 x 23 cm
  Do 5ks
  270 Kč

  Tento keramický tác s bílou glazurou a černým lemováním je skvělý na servírování suši a dalšího pohoštění během vašich oslav, večírků a společenských událostí. Je ručně vyráběn speciálně pro naší prodejnu, a proto každý zakoupený kus je originální.

 • Tác bílý s černým lemováním 32 x 10,​5 cm s logem

  Tác bílý s černým lemováním 32 x 10,​5 cm s logem
  Do 5ks
  225 Kč

  Tento keramický tác s bílou glazurou a černým dekorem je vhodný na servírování vašeho pohoštění během oslav, večírků a společenských událostí. Je ručně vyráběn speciálně pro naší prodejnu, a proto každý zakoupený kus je originální.

 • Tác bílý s černým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s černým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Do 5ks
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědým lemováním a zelenou kytkou 10 x 23 cm

  Tác bílý s hnědým lemováním a zelenou kytkou 10 x 23 cm
  Do 5ks
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s hnědým lemováním s motivem zelené vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.

 • Tác černý s modrým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s modrým lemováním 10 x 23 cm
  Do 5ks
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s modrým lemováním se hodí na servírování sushi.

 • TÁC na předkrm s logem

  TÁC na předkrm s logem
  Do 5ks
  180 Kč

  Tác vhodný na servírování sushi o rozměrech 24,5, cm x 10 cm. Tácek je bílé bravy s černým lemováním a uvnitř tácku je nápis "Maiko". Na tácek se Vám vejde tak 5 ks sushi.

 • Tác oválný 32 cm

  Tác oválný 32 cm
  Novinka
  Ihned k odběru
  320 Kč

  Tác oválný vhodný na servírování sushi o rozměrech 32 cm. Tác je bílé barvy s černým lemováním a s černými kaňkami uvnitř.

 • Tác černý matný s červeným dekorem 21,​5 x 21,​5 cm

  Tác černý matný s červeným dekorem 21,​5 x 21,​5 cm
  Novinka
  Ihned k odběru
  240 Kč

  Černý tác s červeným dekorem využijete především k servírování suši, ale je možné pro něj najít i jiné využití.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist