Sety - výhodné balíčky

zobrazuji 14 z 4   
 • Sushi set

  Sushi set
  Ihned k odběru
  456 Kč

  V tomto cenově výhodném setu najdete suroviny, které jsou potřebné při výrobě sushi. Jsou dárkově balené v papírové krabici, takže si je můžete objednat jak pro svou vlastní potřebu, tak jako dárek.

 • Čerstvé sushi na tácku,​ 12 ks

  Čerstvé sushi na tácku,​ 12 ks
  Ihned k odběru
  167 Kč

  V plastové krabičce najdete 12 kousků sushi (10x maki sushi a 2x nigiri sushi), porci sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou i jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku,​ 30 ks NIGIRI

  Čerstvé sushi na tácku,​ 30 ks NIGIRI
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 30 kousků sushi (11x maki sushi a 6x nigiri sushi, 13x californské), 3 porce sójové omáčky, porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty. Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky. Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

 • Čerstvé sushi na tácku,​ 32 ks MAKI

  Čerstvé sushi na tácku,​ 32 ks MAKI
  Na dotaz
  390 Kč

  V plastové velké krabičce najdete 32 kousků sushi (4x maki sushi,4x avokado maki,16x californské,8x philadephia),3 porce sójové omáčky,porci nakládaného zázvoru a porci wasabi pasty.Součástí balení jsou jednorázové jídelní hůlky.Čerstvé sushi NEZASÍLÁME.

Sety - výhodné balíčky

Ve skupině sety - výhodné balíčky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Sety - výhodné balíčky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Sety - výhodné balíčky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Sety - výhodné balíčky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Sety - výhodné balíčky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Sety - výhodné balíčky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Sety - výhodné balíčky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist