Řasy

zobrazuji 110 z 10   
 • Řasy Nori na suši

  Řasy Nori na suši
  Ihned k odběru
  od 70 Kč
  Hodnocení majitelů Řasy Nori na suši

  Plátky mořské řasy Yaki sushi nori jsou určené k přípravě rolek maki sushi. Z těchto plátků lze nastříhat i tenké proužky, kterými je možné převázat a ozdobit nigiri sushi nebo je použít do polévek či omáček.

 • Řasy Aonoriko

  Řasy Aonoriko
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 30 Kč

  Originální japonské sušené a drcené řasy aonoriko vám dobře poslouží jako posyp na rýži či nudle. Stejně jako ostatní mořské řasy, i aonoriko jsou bohaté na vitamíny a aminokyseliny.

 • Řasy Hijiki 56 g

  Řasy Hijiki 56 g
  Ihned k odběru
  70 Kč
  Hodnocení majitelů Řasy Hijiki 56 g

  Hnědá mořská řasa hijiki je jednou z nejoblíbenějších mořských zelenin. Báječně dochutí saláty, polévky či masové a zeleninové směsi a navíc je bohatá na vlákninu a minerály.

 • Řasy Wakame do salátů a polévek

  Řasy Wakame do salátů a polévek
  Ihned k odběru
  od 70 Kč
  Hodnocení majitelů Řasy Wakame do salátů a polévek

  Sušené mořské řasy wakame patří mezi nejoblibenější mořskou zeleninu. Mají lehce nasládlou příjemnou chuť a výborně dochutí polévky, pomazánky i saláty.

 • Kombu mořská řasa 113 g

  Kombu mořská řasa 113 g
  Ihned k odběru
  95 Kč
  Hodnocení majitelů Kombu mořská řasa 113 g

  Sušená řasa kombu je vhodná pro přípravu vývaru dashi, rozdrcenou ji ale můžete směle používat také jako koření do polévek, omáček či do salátů. Kombu má velmi vysoký obsah jódu, minerálů a vlákniny.

 • Mořské řasy ochucené olivovým olejem pro přímou spotřebu 4 g

  Mořské řasy ochucené olivovým olejem pro přímou spotřebu 4 g
  Ihned k odběru
  20 Kč

  Smažené brambůrky, slané tyčinky nebo pop corn běžně podáváte hostům jako pochutiny při různých příležitostech. Zkuste být příště originální a překvapte je občerstvením v podobě ochucené mořské řasy. A pozor, mořské řasy jsou nejen dobré, ale i zdravé.

 • Ochucené mořské řasy 40 g

  Ochucené mořské řasy 40 g
  Novinka
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Řasy můžete konzumovat ihned po otevření balíčku; tím odpadá nutnost a časová náročnost řasu namáčet, vařit či tepelně upravovat. Můžete je použít jako snack, anebo jako jednu z ingrediencí již hotového pokrmu a využít podobně jako koření k dochucení

 • Pražené mořské řasy se sezamem (zelené balení)

  Pražené mořské řasy se sezamem (zelené balení)
  Novinka
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Jemně pražené mořské řasy se sezamem. Originální chuť mořských řas. Bez přidaných barviv. Bez konzervantů. Bez látek zvýrazňujíích chuť a vůni. Bez glutamanu sodného. Určeno k přímé spotřebě.

 • Pražené mořské řasy se sezamem (modré balení)

  Pražené mořské řasy se sezamem (modré balení)
  Novinka
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Pražené mořské řasy se sezamem. Bez přidaných barviv, konzervantů a glutamanu. Tyto řasy jsou určené pro ty, kdo s řasou začínají. Nejsou cítit tak po mořských řasách.

 • Mořské řasy ochucené wasabi pro přímou spotřebu 2 g

  Mořské řasy ochucené wasabi pro přímou spotřebu 2 g
  Ihned k odběru
  12 Kč

  Smažené brambůrky, slané tyčinky nebo pop corn běžně podáváte hostům jako pochutiny při různých příležitostech. Zkuste být příště originální a překvapte je občerstvením v podobě ochucené mořské řasy. A pozor, mořské řasy jsou nejen dobré, ale i zdravé.

Řasy

Ve skupině Řasy máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Řasy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Řasy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Řasy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Řasy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Řasy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Řasy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist