Velká letní soutěž

Obalovací směsi

zobrazuji 13 z 3   
Více informací

Ve skupině obalovací směsi máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení obalovací směsi akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Obalovací směsi jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině obalovací směsi mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen obalovací směsi a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Obalovací směsi a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině obalovací směsi máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Obalovací směs Panko

  Obalovací směs Panko
  od 65 Kč
  Ihned k odběru

  Obalovací směs podobná strouhance vytváří výtečnou křupavou krustu a používá se zejména k obalení masa, ryb a mořských plodů. K obalení pankem se využije trojobalu jako u strouhanky.

  • Obalovací směs Tempurako

   Obalovací směs Tempurako
   od 105 Kč
   Ihned k odběru

   Japonská obalovací směs, vyrobená v Koreji, kterou využijete například k obalení a smažení mořských plodů, zeleniny či hub. Základem úspěchu při smažení je především ledová teplota těstíčka.

   • Dashi Okonomiyakiko Ebi -​ ochucená mouka na Okonomiyaki

    Dashi Okonomiyakiko Ebi -​ ochucená mouka na Okonomiyaki
    145 Kč
    Na dotaz

    Okonomiyaki je velmi oblíbené japonské jídlo, jehož příprava není vůbec náročná. Tato již hotová ochucená směs přípravu placek Okonomiyaki ještě usnadní. Stačí přidat vajíčko a vodu a pak už jen zvolit náplň podlé své chuti a je to.

    Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
    •  
    Nákupní košík je zatím prázdný
    TOPlist