Doprava zdarma

Literatura

zobrazuji 110 z 10   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
  198 Kč
  Do 5ks

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

  • Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty

   Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty
   149 Kč
   Ihned k odběru

   Tuto praktickou příručku ocení všichni, kdo se při svých cestách obávají jazykových bariér. Příručka nabízí základní slovníček, stručný přehled gramatiky a výslovnosti a užitečné konverzační obraty a fráze pro nejběžnější situace.

   • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

    KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
    465 Kč
    Do 5ks

    Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

    • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

     Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
     279 Kč
     Ihned k odběru

     Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

     • Kniha Mitsuko -​ Vlasta Čiháková Noshiro

      Kniha Mitsuko -​ Vlasta Čiháková Noshiro
      398 Kč
      Ihned k odběru

      Kniha Mitsuko od autorky Vlasty Čihákové Noshiro vás provede životním příběhem jedné z prvních Japonek, jež přicestovaly do Evropy. Manžel Mitsuko hrabě Heinrich patřil na přelomu 19. a 20. století k nejvýznamějším osobnostem rakouské aristokracie.

      • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

       Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
       199 Kč
       Ihned k odběru

       Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

       • Obrázkové Kandži

        Obrázkové Kandži
        155 Kč
        Ihned k odběru

        Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

        • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

         UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
         130 Kč
         Ihned k odběru

         Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

         • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

          KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
          130 Kč
          Ihned k odběru

          Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

          • Sudoku Kandži japonské znaky

           Sudoku Kandži japonské znaky
           85 Kč
           Ihned k odběru

           Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

           Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
           •  
           Nákupní košík je zatím prázdný
           TOPlist