Doprava zdarma

Literatura

zobrazuji 111 z 11   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • UČEBNICE JAPONŠTINY

  UČEBNICE JAPONŠTINY
  299 Kč
  Ihned k odběru

  Učebnice zahrnuje přepisy v latince, katakaně, hiraganě ale i japonských znacích, má 228 stránek formátu A4. Věnuje se japonské gramatice, způsobům psaní, základním reáliím. Nabité znalosti si můžete procvičit, nebo ověřit v cvičebních textech.

  • Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD

   Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD
   349 Kč
   Ihned k odběru

   Kniha Japonština cestovní konverzace nabízí 32 témat běžné komunikace. Je zde více než 500 konverzačních obratů a výslovností, pár základních informací o Japonsku + audio CD, které obsahuje dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčí.

   • Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty

    Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty
    149 Kč
    Ihned k odběru

    Tuto praktickou příručku ocení všichni, kdo se při svých cestách obávají jazykových bariér. Příručka nabízí základní slovníček, stručný přehled gramatiky a výslovnosti a užitečné konverzační obraty a fráze pro nejběžnější situace.

    • KNIHA CUBA záštita japonského meče ( Jakub Zeman )

     KNIHA CUBA záštita japonského meče ( Jakub Zeman )
     890 Kč
     Do 5ks

     Společnost bušidó vznikla v březnu roku 2010 jejím cílem je přiblížit široké veřejnosti umění, kulturní a historické reálie dávného japonska , obzvláště ve spojitosti s japonskými meči a svébytnou samurajskou kulturou.

     • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

      Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
      198 Kč
      Ihned k odběru

      Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

      • Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

       Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )
       320 Kč
       Do 5ks

       V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace.Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu.

       • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

        Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
        279 Kč
        Ihned k odběru

        Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

        • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

         KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
         465 Kč
         Ihned k odběru

         Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

         Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
         •  
         Nákupní košík je zatím prázdný