Literatura

zobrazuji 18 z 8   
 • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání

  Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání
  Ihned k odběru
  279 Kč

  Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby. Aktualizované vydání.

 • Učebnice japonské kaligrafie

  Učebnice japonské kaligrafie
  Ihned k odběru
  305 Kč

  Autor této knihy chce zdůraznit, že japonská kaligrafie není jen krasopis, nýbrž vizuální umění, které přesahuje význam slova "psaní/psát".

 • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

  Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
  Na dotaz
  199 Kč

  Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

 • Kniha Čínský recept na zdravý a dlouhý život

  Kniha Čínský recept na zdravý a dlouhý život
  Ihned k odběru
  180 Kč

  Kniha nabízí recepty a užitečné rady k udržení dlouhého a zdravého života. Tyto rady jsou ve formě cvičení, diet, masáží, které si předávali lidé z Číny z generace na generaci

 • Obrázkové Kandži

  Obrázkové Kandži
  Ihned k odběru
  155 Kč

  Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

 • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

  UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
  Ihned k odběru
  130 Kč

  Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

 • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

  KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
  Ihned k odběru
  130 Kč

  Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

 • Sudoku Kandži japonské znaky

  Sudoku Kandži japonské znaky
  Ihned k odběru
  85 Kč

  Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

Literatura

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist