Doprava zdarma

Literatura

zobrazuji 112 z 13   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD

  Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD
  349 Kč
  Do 5ks

  Kniha Japonština cestovní konverzace nabízí 32 témat běžné komunikace. Je zde více než 500 konverzačních obratů a výslovností, pár základních informací o Japonsku + audio CD, které obsahuje dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčí.

  • UČEBNICE JAPONŠTINY

   UČEBNICE JAPONŠTINY
   299 Kč
   Ihned k odběru

   Učebnice zahrnuje přepisy v latince, katakaně, hiraganě ale i japonských znacích, má 228 stránek formátu A4. Věnuje se japonské gramatice, způsobům psaní, základním reáliím. Nabité znalosti si můžete procvičit, nebo ověřit v cvičebních textech.

   • Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty

    Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty
    149 Kč
    Do 5ks

    Tuto praktickou příručku ocení všichni, kdo se při svých cestách obávají jazykových bariér. Příručka nabízí základní slovníček, stručný přehled gramatiky a výslovnosti a užitečné konverzační obraty a fráze pro nejběžnější situace.

    • KNIHA CUBA záštita japonského meče ( Jakub Zeman )

     KNIHA CUBA záštita japonského meče ( Jakub Zeman )
     890 Kč
     Do 5ks

     Společnost bušidó vznikla v březnu roku 2010 jejím cílem je přiblížit široké veřejnosti umění, kulturní a historické reálie dávného japonska , obzvláště ve spojitosti s japonskými meči a svébytnou samurajskou kulturou.

     • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

      Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
      198 Kč
      Ihned k odběru

      Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

      • Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

       Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )
       320 Kč
       Do 5ks

       V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace.Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu.

       • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

        Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
        279 Kč
        Ihned k odběru

        Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

        • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

         KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
         465 Kč
         Ihned k odběru

         Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

         • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

          Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
          Produkt je novinkou v naší nabídce
          199 Kč
          Ihned k odběru

          Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

          • Obrázkové Kandži

           Obrázkové Kandži
           Produkt je novinkou v naší nabídce
           155 Kč
           Ihned k odběru

           Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

           • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

            UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
            130 Kč
            Ihned k odběru

            Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

            • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

             KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
             130 Kč
             Ihned k odběru

             Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

             Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
             •  
             Nákupní košík je zatím prázdný
             TOPlist