Doprava zdarma

Literatura

zobrazuji 110 z 10   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD

  Kniha Japonština cestovní konverzace +​ audio CD
  349 Kč
  Na dotaz

  Kniha Japonština cestovní konverzace nabízí 32 témat běžné komunikace. Je zde více než 500 konverzačních obratů a výslovností, pár základních informací o Japonsku + audio CD, které obsahuje dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčí.

  • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

   Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
   198 Kč
   Ihned k odběru
   Osobně do Vánoc

   Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

   • Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

    Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )
    320 Kč
    Do 5ks
    Osobně do Vánoc

    V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace.Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu.

    • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

     Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
     279 Kč
     Ihned k odběru
     Osobně do Vánoc

     Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

     • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

      KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
      465 Kč
      Ihned k odběru
      Osobně do Vánoc

      Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

      • Obrázkové Kandži

       Obrázkové Kandži
       155 Kč
       Ihned k odběru
       Osobně do Vánoc

       Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

       • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

        UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
        130 Kč
        Ihned k odběru
        Osobně do Vánoc

        Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

        • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

         KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
         130 Kč
         Ihned k odběru
         Osobně do Vánoc

         Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

         • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

          Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
          199 Kč
          Ihned k odběru
          Osobně do Vánoc

          Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

          • Sudoku Kandži japonské znaky

           Sudoku Kandži japonské znaky
           85 Kč
           Ihned k odběru
           Osobně do Vánoc

           Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

           Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
           •  
           Nákupní košík je zatím prázdný
           TOPlist