Doprava zdarma

Literatura

zobrazuji 19 z 9   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
  198 Kč
  Ihned k odběru

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

  • Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )

   Kniha Síla zdraví ( zdraví pro třetí tisíciletí )
   320 Kč
   Do 5ks

   V 56 krátkých kapitolách najde čtenář celou řadu nejnovějších zdravotních poznatků. Na konci každé kapitoly najdete i odpovídající praktické aplikace.Díky nim můžete uvádět získané informace do praxe a postupně dospět k vyváženějšímu životnímu stylu.

   • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

    Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
    279 Kč
    Ihned k odběru

    Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

    • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

     KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
     465 Kč
     Ihned k odběru

     Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

     • Obrázkové Kandži

      Obrázkové Kandži
      155 Kč
      Ihned k odběru

      Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

      • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

       UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
       130 Kč
       Ihned k odběru

       Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

       • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

        KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
        130 Kč
        Ihned k odběru

        Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

        • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

         Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
         199 Kč
         Ihned k odběru

         Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

         • Sudoku Kandži japonské znaky

          Sudoku Kandži japonské znaky
          85 Kč
          Ihned k odběru

          Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

          Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
          •  
          Nákupní košík je zatím prázdný
          TOPlist