Literatura

zobrazuji 112 z 12   
Více informací

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku
  198 Kč
  Do 5ks

  Kniha Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku odpovídá na otázky ohledně pěstování bonsají v bytě i zahradě, zakládání asijských zahrad, jezírek, chovu koi kaprů a umění suiseki. Obsahuje nepřeberné množství informací a spoustu detailních fotografií.

  • Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty

   Japonská konverzace nejpoužívanější slova a fráze na cesty
   149 Kč
   Ihned k odběru

   Tuto praktickou příručku ocení všichni, kdo se při svých cestách obávají jazykových bariér. Příručka nabízí základní slovníček, stručný přehled gramatiky a výslovnosti a užitečné konverzační obraty a fráze pro nejběžnější situace.

   • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)

    Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík)
    279 Kč
    Do 5ks

    Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby.

    • KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1

     KNIHA Encyklopedie přírodní léčby 1
     465 Kč
     Do 5ks

     Tato kniha z řady edice NEW START pojednává o využití přírodních prostředků k léčbě a prevenci nemocí. Kniha obsahuje 12 zajímavých kapitol, ve kterých se dozvíme něco o hydroterapii, přírodní medicíně, aeroterapii, klimatoterapii, fyzioterapii a dalších.

     • Kniha Suiseki -​ Igor Bárta

      Kniha Suiseki -​ Igor Bárta
      335 Kč
      Do 5ks

      Každý na světě poznává krásné jako krásné. Tato slova má ve svém úvodu kniha Suiseki od autora Igora Bárty. Ale co vlastně znamená slovo suiseki? Při listování knihou dostanete odpověď, ale nejen to. Kniha vás úplně vtáhne do magického světa kamenů.

      • Svět origami (více než 150 skládanek)

       Svět origami (více než 150 skládanek)
       499 Kč
       Ihned k odběru

       Nádherná kniha ve skvělém provedí, kde naleznete až 150 návodů jak si složit např. mládě žraloka, kovboje na rodeu, Elvise a mnoho, mnoho dalšího.

       • Kniha Mitsuko -​ Vlasta Čiháková Noshiro

        Kniha Mitsuko -​ Vlasta Čiháková Noshiro
        398 Kč
        Ihned k odběru

        Kniha Mitsuko od autorky Vlasty Čihákové Noshiro vás provede životním příběhem jedné z prvních Japonek, jež přicestovaly do Evropy. Manžel Mitsuko hrabě Heinrich patřil na přelomu 19. a 20. století k nejvýznamějším osobnostem rakouské aristokracie.

        • Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou

         Kniha Japonky nestárnou ani netloustnou
         199 Kč
         Ihned k odběru

         Objevte chutě japonské domácí kuchyně…Voní po zemi, po moři, po horách…Voní jako život… Japonci jsou doslova posedlí jídlem, a přesto mají nejnižší míru obezity a nejvyšší dlouhověkost na Zemi. Jak to dělají? Dozvíte se v této knize…

         • Obrázkové Kandži

          Obrázkové Kandži
          155 Kč
          Ihned k odběru

          Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

          • UČEBNICE -​ obrázková Hiragana

           UČEBNICE -​ obrázková Hiragana
           130 Kč
           Ihned k odběru

           Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

           • KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

            KATAKANA zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
            130 Kč
            Ihned k odběru

            Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

            • Sudoku Kandži japonské znaky

             Sudoku Kandži japonské znaky
             85 Kč
             Ihned k odběru

             Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

             Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
             •  
             Nákupní košík je zatím prázdný
             TOPlist