Doprava zdarma

Krabice na obento

zobrazuji 15 z 5   
Více informací

Ve skupině krabice na obento máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení krabice na obento akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Krabice na obento jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině krabice na obento mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen krabice na obento a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Krabice na obento a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině krabice na obento máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Obento box plastová krabička černá 27,​5 cm x 21cm

  Obento box plastová krabička černá 27,​5 cm x 21cm
  Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
  795 Kč
  Ihned k odběru

  Uzavíratelná plastová krabička v klasickém černo-červeném provedení nabízí 5 oddělených přihrádek, do kterých si můžete připravit váš oběd či občerstvení na párty i piknik.

  • Krabice na obento černá plastová 18 cm x 20,​40 cm

   Krabice na obento černá plastová 18 cm x 20,​40 cm
   Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
   499 Kč
   Ihned k odběru

   Černá plastová krabice s černým víkem, které je olemované červeným pruhem. Vnitřek je rozdělen na 4 části, do kterých si můžete připravit váš oběd či občerstvení na párty i piknik.

   • Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)

    Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)
    12 Kč
    Ihned k odběru
    Hodnocení majitelů Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)

    Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce. Do krabičky se vejde 12 ks sushi.

    • Suši box P060 plastová krabička 11,​5 cm x 16,​5 cm (0.​8)

     Suši box P060 plastová krabička 11,​5 cm x 16,​5 cm (0.​8)
     10 Kč
     Ihned k odběru

     Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce. Do krabičky se vejde 8 ks sushi.

     • Krabička kulatá plastová s víkem na suši 26 cm

      Krabička kulatá plastová s víkem na suši 26 cm
      27 Kč
      Ihned k odběru

      Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce.

      Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
      •  
      Nákupní košík je zatím prázdný
      TOPlist