Doprava zdarma

Krabice na obento

zobrazuji 13 z 3   
Více informací

Ve skupině krabice na obento máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení krabice na obento akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Krabice na obento jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině krabice na obento mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen krabice na obento a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Krabice na obento a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině krabice na obento máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)

  Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)
  12 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Suši box P061 plastová krabička 12,​5 cm x 18 cm (1.​0)

  Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce. Do krabičky se vejde 12 ks sushi.

  • Suši box P060 plastová krabička 11,​5 cm x 16,​5 cm (0.​8)

   Suši box P060 plastová krabička 11,​5 cm x 16,​5 cm (0.​8)
   10 Kč
   Ihned k odběru

   Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce. Do krabičky se vejde 8 ks sushi.

   • Krabička kulatá plastová s víkem na suši 26 cm

    Krabička kulatá plastová s víkem na suši 26 cm
    27 Kč
    Ihned k odběru

    Nádherně zdobená krabička,nejen na servírování sushi, ale také na různé pochutiny. Krabička je i s plastovým víčkem, takže svoje sushi si můžete odnést z párty, nebo jídlo do práce.

    Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
    •  
    Nákupní košík je zatím prázdný
    TOPlist