Velká letní soutěž

Knihy - kuchařky

zobrazuji 13 z 3   
Více informací

Ve skupině knihy - kuchařky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení knihy - kuchařky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Knihy - kuchařky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině knihy - kuchařky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen knihy - kuchařky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Knihy - kuchařky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině knihy - kuchařky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Sushi Doma krok za krokem

  Kniha Sushi Doma krok za krokem
  299 Kč
  Ihned k odběru

  Kniha Sushi Doma krok za krokem je kuchařka s detailními barevnými fotografiemi, spoustou informací, pracovních postupů a receptů nejen na sushi ale i na tradiční japonské polévky, saláty, dezerty a další.

  • Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )

   Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )
   199 Kč
   Ihned k odběru

   Podle knihy Suši bar ( požitek ze suši, polévek, salátů a špízů ) je možné vyrobit jak notoricky známé nigiri suši, maki suši, ale např. i sladké suši s jahodami, japonské palačinky s mletým masem, vaječné kostky s houbami, polévku sumó se zeleninou.

   • Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

    Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)
    149 Kč
    Ihned k odběru

    Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje mnoho podrobných receptů na chutná japonská nízkokalorická jídla, která můžete zařadit do svého jídelníčku a snížit tím svůj příjem kalorií.

    Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
    •  
    Nákupní košík je zatím prázdný
    TOPlist