Knihy - kuchařky

zobrazuji 14 z 4   
 • Kniha Sushi Doma krok za krokem

  Kniha Sushi Doma krok za krokem
  Ihned k odběru
  299 Kč

  Kniha Sushi Doma krok za krokem je kuchařka s detailními barevnými fotografiemi, spoustou informací, pracovních postupů a receptů nejen na sushi ale i na tradiční japonské polévky, saláty, dezerty a další.

 • Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

  Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)
  Ihned k odběru
  149 Kč

  Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje mnoho podrobných receptů na chutná japonská nízkokalorická jídla, která můžete zařadit do svého jídelníčku a snížit tím svůj příjem kalorií.

 • Kniha Tofu zdravě bez cholesterolu

  Kniha Tofu zdravě bez cholesterolu
  Do 5ks
  109 Kč

  Někdo může považovat tofu za jakousi hmotu bez chuti a zápachu. Díky knize Tofu zdravě bez cholesterolu přesvědčíme i ty největší zarputilce, že z tofu lze připravit množství chutného a zároveň zdravého jídla.

 • Kuchařka Wok můj nový pomocník

  Kuchařka Wok můj nový pomocník
  Novinka
  Ihned k odběru
  85 Kč

  Pánev wok, není jen obyčejná pánev a to vše se dozvíte v této "Kuchařka Wok můj nový pomocník" se spousty zajímavých receptů.

Knihy - kuchařky

Ve skupině knihy - kuchařky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Knihy - kuchařky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Knihy - kuchařky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Knihy - kuchařky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Knihy - kuchařky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Knihy - kuchařky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Knihy - kuchařky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist