Knihy - kuchařky

zobrazuji 15 z 5   
Více informací

Ve skupině knihy - kuchařky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení knihy - kuchařky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Knihy - kuchařky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině knihy - kuchařky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen knihy - kuchařky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Knihy - kuchařky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině knihy - kuchařky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Sushi Doma krok za krokem

  Kniha Sushi Doma krok za krokem
  299 Kč
  Ihned k odběru

  Kniha Sushi Doma krok za krokem je kuchařka s detailními barevnými fotografiemi, spoustou informací, pracovních postupů a receptů nejen na sushi ale i na tradiční japonské polévky, saláty, dezerty a další.

  • Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )

   Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )
   199 Kč
   Do 5ks

   Podle knihy Suši bar ( požitek ze suši, polévek, salátů a špízů ) je možné vyrobit jak notoricky známé nigiri suši, maki suši, ale např. i sladké suši s jahodami, japonské palačinky s mletým masem, vaječné kostky s houbami, polévku sumó se zeleninou.

   • Kniha Suši (obrázková kuchařka)

    Kniha Suši (obrázková kuchařka)
    199 Kč
    Ihned k odběru

    Kniha Suši (obrázková kuchařka) je na českém trhu již sedmým rokem a stále se těší velké popularitě. Na devadesátišesti stranách naleznete množství receptů na suši spolu s krásnými barevnými fotografiemi.

    • Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

     Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)
     149 Kč
     Ihned k odběru

     Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje mnoho podrobných receptů na chutná japonská nízkokalorická jídla, která můžete zařadit do svého jídelníčku a snížit tím svůj příjem kalorií.

     • Kniha Tofu zdravě bez cholesterolu

      Kniha Tofu zdravě bez cholesterolu
      Produkt je novinkou v naší nabídce
      109 Kč
      Ihned k odběru

      Někdo může považovat tofu za jakousi hmotu bez chuti a zápachu. Díky knize Tofu zdravě bez cholesterolu přesvědčíme i ty největší zarputilce, že z tofu lze připravit množství chutného a zároveň zdravého jídla.

      Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
      •  
      Nákupní košík je zatím prázdný
      TOPlist