Doprava zdarma

Knihy - kuchařky

zobrazuji 16 z 6   
Více informací

Ve skupině knihy - kuchařky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení knihy - kuchařky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Knihy - kuchařky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině knihy - kuchařky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen knihy - kuchařky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Knihy - kuchařky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině knihy - kuchařky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Sushi Doma krok za krokem

  Kniha Sushi Doma krok za krokem
  299 Kč
  Ihned k odběru

  Kniha Sushi Doma krok za krokem je kuchařka s detailními barevnými fotografiemi, spoustou informací, pracovních postupů a receptů nejen na suši ale i na tradiční japonské polévky, saláty, dezerty a další.

  • Kniha Suši (obrázková kuchařka)

   Kniha Suši (obrázková kuchařka)
   199 Kč
   Ihned k odběru

   Kniha Suši (obrázková kuchařka) je na českém trhu již sedmým rokem a stále se těší velké popularitě. Na devadesátišesti stranách naleznete množství receptů na suši spolu s krásnými barevnými fotografiemi.

   • Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )

    Kniha Suši bar ( požitek ze suši,​ polévek,​ salátů a špízů )
    199 Kč
    Ihned k odběru

    Podle knihy Suši bar ( požitek ze suši, polévek, salátů a špízů ) je možné vyrobit jak notoricky známé nigiri suši, maki suši, ale např. i sladké suši s jahodami, japonské palačinky s mletým masem, vaječné kostky s houbami, polévku sumó se zeleninou.

    • Kniha Velká japonská kuchařka

     Kniha Velká japonská kuchařka
     399 Kč
     Ihned k odběru

     Kniha Velká japonská kuchařka obsahuje nejen pracovní postupy na výrobu suši, ale také mnohé recepty na další japonská jídla jako jsou pokrmy z tofu, polévky, saláty a jiné. Pokud se chystáte proniknout do japonské kuchyně, tak tuto knihu určitě oceníte.

     • Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)

      Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy)
      299 Kč
      Ihned k odběru

      Kniha Suši dieta (Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy) obsahuje mnoho podrobných receptů na chutná japonská nízkokalorická jídla, která můžete zařadit do svého jídelníčku a snížit tím svůj příjem kalorií.

      • KNIHA Asijská kuchyně v kostce

       KNIHA Asijská kuchyně v kostce
       449 Kč
       Ihned k odběru

       Kniha Asijská kuchyně v kostce se pro vás stane bohatým zdrojem informací o pokrmech jednotlivých asijských zemí. Obsahuje nepřeberné množství receptů na exotické pokrmy. Každý pokrm je zde vyfocen a recept je doplněn o seznam ingrediencí.

       Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
       •  
       Nákupní košík je zatím prázdný
       TOPlist