Dochucovadla

zobrazuji 112 z 29   
 • Sezam bílý

  Sezam bílý
  Ihned k odběru
  od 24
  Hodnocení majitelů Sezam bílý

  Sezam bílý loupaný se dá skvěle využít na pečivo, do různých asijských pokrmů, marinád, salátů a podobně. Má velmi příjemnou a ne až tak výraznou chuť jako sezam černý. Sezamová semínka také obsahují množství minerálů a vitamínů.

 • Sezam černý

  Sezam černý
  Ihned k odběru
  od 39

  Sezam černý je přírodní, neloupané sezamové semínko, které oproti bílému obsahuje vyšší množství minerálů a vitaminů. Černý sezam je možné použít několika způsoby, například na pečivo, do asijských pokrmů, marinád či salátů.

 • Wasabi pasta

  Wasabi pasta
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  55 Kč
  Hodnocení majitelů Wasabi pasta

  Wasabi pasta je vyrobena ze zeleného křenu a je velice důležitou surovinou při výrobě sushi.Wasabi pastou potíráme bochánky připravené z rýže nebo smícháme wasabi pastu se sójovou omáčkou a do ní hotové sushi namáčíme.

 • Hořčice Neri karashi

  Hořčice Neri karashi
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Japonská hořčice Neri karashi je ostrá a pikantní. Hodí se výborně k vařenému masu nebo k japonskému pokrmu oden. Použít tuto hořčici však můžete i všude tam, kde jste zvyklí používat hořčici klasickou. Jistě se brzy stane nedílnou součástí vašeho vaření.

 • Wasabi prášek

  Wasabi prášek
  Ihned k odběru
  od 49
  Hodnocení majitelů Wasabi prášek

  Wasabi prášek je určený k přípravě pasty, kterou získáte jednoduchým smícháním prášku s vodou. Wasabi pasta se servíruje společně se suši a užívá se k dochucení rolek. Malé množství wasabi prášku můžete také přidat do bramborové kaše a tím ji ozvláštníte.

 • Sypání na rýži Kuidoraku

  Sypání na rýži Kuidoraku
  Japonský originál
  Do 5ks
  145 Kč

  Sypání na rýži, které zachycuje to nejlepší z japonské kuchyně. Ochutíte si jím rýži, omeletky, nudle, dokonce i sushi. Sypání obsahuje sušené strouhané ryby.

 • Rybí vývar Dashi no moto

  Rybí vývar Dashi no moto
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 235
  Hodnocení majitelů Rybí vývar Dashi no moto

  Dashi no moto je instantní rybí vývar, který se používá jako rybí základ na miso polévku. Obsahem balení je 500 g.

 • Sušený tuňák Katsuobushi

  Sušený tuňák Katsuobushi
  Ihned k odběru
  od 70

  Sušený strouhaný tuňák, díky kterému pokrm dostane jedinečnou chuť a vůni. Využívá se mimo jiné k přípravě známého rybího vývaru dashi a také placek okonomijaki.

 • Mirin Honteri

  Mirin Honteri
  Ihned k odběru
  od 135

  Menší balení mirinu honteri je vhodné pro ty, kteří chtějí mirin nejprve vyzkoušet. Tekuté koření, hojně využívané v japonské kuchyni, to je mirin honteri. Dodává jídlu sladkost, příjemnou vůni a lesklý vzhled. Maskuje pach ryb a mořských plodů.

 • Majonéza QP

  Majonéza QP
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  179 Kč

  Japonská majonéza je skvělá do salátů, pomazánek i do maki sushi. Nabízí bohatší, krémovější chuť než běžné majonézy a je nepostradatelnou surovinou v japonské kuchyni.

 • Vermont Curry

  Vermont Curry
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 155
  Hodnocení majitelů Vermont Curry

  Středné pálivá směs kořenících přísad, která má velmi výraznou vynikající chuť. Používá se k výrobě japonského kari a podává se například s rýží.

 • Sypání na rýži Gohannotomo

  Sypání na rýži Gohannotomo
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  145 Kč

  Tímto japonským sypáním na rýži si ochutíte nejen rýži, ale lze ho použít i na posypání nudlí, omelety a dokonce pří přípravě kalifornského sushi.

Dochucovadla

Ve skupině dochucovadla máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Dochucovadla akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Dochucovadla jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Dochucovadla mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Dochucovadla a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Dochucovadla a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Dochucovadla máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist