Čaje

zobrazuji 1324 z 32     
 • Čaj Genmaicha s matchou,​ 100 g

  Čaj Genmaicha s matchou,​ 100 g
  Ihned k odběru
  165 Kč

  Spojení čaje genmaicha s lahodným zeleným práškovým čajem matcha.

 • Čaj Hojicha,​ 100 g

  Čaj Hojicha,​ 100 g
  Ihned k odběru
  130 Kč

  Hojicha je pražený zelený čaj s nízkým obsahem kofeinu. Nejpopulárnější je v Japonsku a v Číně. Má výraznou, chlebově nasládlou chuť a vůni a je vhodný například ke smaženým jídlům či večernímu popíjení.

 • Čaj Jasmínový,​ 100 g

  Čaj Jasmínový,​ 100 g
  Ihned k odběru
  89 Kč

  Kvalitní zelený čaj přírodně aromatizovaný květy jasmínu. Dodá nálevu charakteristické voňavé aroma a sladkou chuť typickou právě pro jasmínové čaje.

 • Čaj Pu Erh černý,​ 70 g

  Čaj Pu Erh černý,​ 70 g
  Ihned k odběru
  80 Kč

  Čínský černý čaj pravý. V Číne je považován za univerzální lék, dodávající energii a prodlužující život. Pomáhá proti nadváze, poruchám trávení, snižuje hladinu cholesterolu.

 • Čaj Golden Nepál černý,​ 100 g

  Čaj Golden Nepál černý,​ 100 g
  Ihned k odběru
  120 Kč

  Kvalitní vysokohorský čaj z oblasti Himaláje. Nálev je žlutooranžové až tmavoornžové barvy, plné sladce ovocné, květinové, lehce medové vůně i chuti.

 • Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g

  Expect Čaj Pu Show čínský čaj pravý,​ 70 g
  Ihned k odběru
  80 Kč

  Čaj Pu Show je vyrovnanou kombinací zeleného čaje Show mee a černého čaje Pu erh. Zalévá se vodou o teplotě 90 °C a má velmi nezvyklou chuť.

 • Čaj Japonská třešeň,​ 100 g

  Čaj Japonská třešeň,​ 100 g
  Na dotaz
  98 Kč

  Velmi lahodný čaj z okvětí ibišku a růže, růžových poupátek s kousky jablek a třešní. Čaj můžete pít jak teplý tak vychlazený.

 • Čaj Yogi Masala,​ 50 g

  Čaj Yogi Masala,​ 50 g
  Ihned k odběru
  87 Kč

  Směs hřebíčku, kardamonu, bílého pepře, zázvoru, a skořice sloužící pro přípravu indického kořeněného mléčného čaje, zvaného Masala, nebo též Yogi čaj.

 • Čaj Oolong jasmínový,​ 70 g

  Čaj Oolong jasmínový,​ 70 g
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Jasmínový oolong je čínský polozelený pravý čaj, aromatizovaný květy jasmínu. Má charakteristické voňavé aroma a sladkou chuť typickou právě pro jasmínové čaje.

 • Čaj Show Mee bílý,​ 50 g

  Čaj Show Mee bílý,​ 50 g
  Ihned k odběru
  75 Kč

  Čínský zelený čaj pravý, bílý čaj, podporuje trávení, má všechny účinky typické pro zelené čaje, jako jsou antioxidační, antistresový, protizánětlivý, na soustředění, optimalizuje spánek, pomáhá při redukci váhy.

 • Čaj Čistící,​ 40 g

  Čaj Čistící,​ 40 g
  Ihned k odběru
  55 Kč

  Bylinný čaj, který pomáhá vylučovat toxické látky.

 • Expect Čaj Persimon černý v plechovce,​ 70 g

  Expect Čaj Persimon černý v plechovce,​ 70 g
  Ihned k odběru
  65 Kč

  Černý aromatizovaný čaj, který zaujme svou lahodně nasládlou ovocnou chutí připomínající datle.

Čaje

Ve skupině Čaje máte na výběr produkty od několika výrobců Apotheke, Čajová květina, Expect... Označení Čaje akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Čaje jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Čaje mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Čaje a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Čaje a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Čaje máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný