Alkohol

zobrazuji 112 z 14   
 • Rýžové víno Hakuskiha Yamadanishiki

  Rýžové víno Hakuskiha Yamadanishiki
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 260 Kč

  Rýžové víno Hakushika Yamadanishiki je velmi kvalitní lehké rýžové víno s obsahem alkoholu 14,8 %. Je vyrobené tradičním způsobem z nejlepších surovin. Pije se teplé i studené, má jednoduchou a jedinečnou chuť.

 • Rýžové víno Ozeki sake

  Rýžové víno Ozeki sake
  Ihned k odběru
  od 140 Kč

  Lehké rýžové víno s ovocným nádechem, které se může pít teplé i studené. Výtečně se hodí k japonským pokrmům, ale využijete ho také při různých oslavách či k dochucení omáček.

 • Rýžové víno Choya sake 750 ml

  Rýžové víno Choya sake 750 ml
  Ihned k odběru
  220 Kč
  Hodnocení majitelů Rýžové víno Choya sake 750 ml

  Rýžové víno choya sake s obsahem alkoholu 15 %. Podává se jak teplé, tak studené. Nalévá se do karaf a pije se z malých kalíšků.

 • Nomo Nomo

  Nomo Nomo
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 180 Kč

  Klasické originální japonské saké, které se pije jak studené tak teplé a využití najde i v japonské kuchyni k dochucení různých pokrmů. Menší verze sake v tetrapaku.

 • Rýžové víno Karatanba Honjyozo 720 ml

  Rýžové víno Karatanba Honjyozo 720 ml
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  485 Kč
  Hodnocení majitelů Rýžové víno Karatanba Honjyozo 720 ml

  Vysoce kvalitní japonské sake, které vám učaruje svou jemnou, aromatickou chutí. Podává se chlazené a hodí se k jakékoli příležitosti.

 • SAKE GARYUBAI JUNMAI GINJYO GENSHU 17%

  SAKE GARYUBAI JUNMAI GINJYO GENSHU 17%
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  850 Kč

  Japonské originální sake Garyubai Junmai Ginjyo Genshu s obsahem alkoholu 17 %. Podává se pouze vychlazené a hodí se k jakýmkoliv příležitostem.

 • Pivo Asahi japonské ve skle 330 ml

  Pivo Asahi japonské ve skle 330 ml
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv vás dostane svou výrazně hořkou chutí. Patří mezi nejprodávanější japonská piva a je velmi osvěžující.

 • Pivo Sapporo japonské ve skle 330 ml

  Pivo Sapporo japonské ve skle 330 ml
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Velmi známé japonské pivo, které svou osvěžující chutí zaujme každého. Toto pivo se výborně hodí k jakékoli příležitosti.

 • Kirin pivo japonské,​ 330 ml

  Kirin pivo japonské,​ 330 ml
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Jedno z nejprodávanějších japonských piv s čistou, vyváženou a jemnou chutí. Pivo je vhodné ke všem příležitostem, zejména vám ale zachutná k japonským pokrmům.

 • Zázvorové pivo nealkoholické 330 ml

  Zázvorové pivo nealkoholické 330 ml
  Ihned k odběru
  26 Kč

  Léčivé účinky zázvoru zná dnes skoro každý, ale víte, že zázvor může i krásně osvěžit? Zázvorové pivo, které je nově v naší nabídce, je toho důkazem. A pozor, toto zázvorové pivo můžou i řidiči, protože neobsahuje ani kapku alkoholu.

 • Švestkové víno

  Švestkové víno
  Ihned k odběru
  od 99 Kč
  Hodnocení majitelů Švestkové víno

  Švestkové víno choya umeshu je víno nejvyšší kvality vyráběné z tradičních švestiček umeboshi. Hodí se zejména jako aperitiv při oslavách, ale i při běžných příležitostech. Podává se dobře vychlazené s kostkami ledu.

 • Kozaemon Tokubetsu Junmai 15,​5 %,​ 300 ml

  Kozaemon Tokubetsu Junmai 15,​5 %,​ 300 ml
  Novinka
  Na dotaz
  375 Kč

Alkohol

Ve skupině alkohol máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Alkohol akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Alkohol jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Alkohol mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Alkohol a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Alkohol a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Alkohol máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist